Per 3500 kėdainiečių valdų kompostavimo konteinerius jau turi. Kviečiame paskubėti juos įsigyti ir kitus kraštiečius. 

Tereikia nuvykti į UAB „Skongalis“ (Josvainių g. 75, Kėdainiai) ir nemokamai pasiimti konteinerį. Jei skubiai nepasiimsite, jų nebeliks — Kauno regiono atliekų tvarkymo centras juos pasiims atgal.
Žaliųjų atliekų tvarkymas neįeina į rinkliavos mokestį. Jos privalo būti tvarkomos atskirai ir nepakliūti šalinti į sąvartyną. Bioskaidžios atliekos trumpina sąvartyno amžių, pūdamos didina sąvartyno priežiūros išlaidas. Ką gauname iš gamtos – grąžinkime atgal!
Kompostuojant namuose mažės išvežamų komunalinių atliekų, taigi mažės mokesčiai už atliekų išvežimą.
Kad gyventojai galėtų kultūringai, patogiai ir greitai kompostuoti, VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centras nupirko konteinerių individualioms valdoms (pagal projektą „Kauno regiono komunalinių atliekų tvarkymo sistemos plėtra“, kurio vienas iš pagrindinių uždavinių − skatinti individualių gyvenamųjų namų savininkus kompostuoti namuose susidarančias biologiškai skaidžias atliekas). Daugiau kaip 3 500 kėdainiečių valdų konteinerius jau turi.
Reikia nuvykti į UAB „Skongalis“ (Josvainių g. 75, Kėdainiai, I aukštas, dispečerinė) ir nemokamai pasiimti konteinerį. Jį parsivešite lengvuoju automobiliu.
Atsiimdami namudinio naudojimo konteinerį ir sudarydami panaudos sutartį, gyventojai turi turėti asmens dokumentą (pasą arba tapatybės kortelę, arba vairuotojo pažymėjimą), nekilnojamojo turto nuosavybės teisę patvirtinantį dokumentą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.