Jei per žiemą kiek aptingote, praradote formą ir jaučiate, kad kūnas tapo tarsi sustingęs – pats laikas išsijudinti. Juk judėjimas – tai sveikata. Juo labiau, kad sąlygos dabar tam ypač palankios. Sveikatingumo ir sporto studija bei Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras paskelbė akciją, kurios metu studijos abonementai platinami perpus pigiau nei įprastai.

Studijos lankytojams Visuomenės sveikatos biuras „dovanoja“ šešis užsiėmimus, tad abonementas, kurį iš viso sudaro 12 užsiėmimų, kainuoja vos 20 eurų. Pasak Vilainiuose veikiančios Sveikatingumo ir sporto studijos vadovo Donato Maselskio, su šiuo abonementu galima sportuoti praktiškai pusantro mėnesio, o pasirinkti galima įvairius užsiėmimus.

„Tai kūno dizaino, funkcinės, aerobikos, vandens aerobikos, preso ir nugaros treniruotės, taip pat apsilankymai treniruoklių salėje. Galite pasirinkti įvairias rūšis ir nuspręsti, kas jums labiausiai tinka“, – siūlo pašnekovas.

Galimybė už fizinio aktyvumo treniruotes mokėti mažiau – tai Sveikatingumo ir sporto studijos bei Visuomenės sveikatos biuro bendradarbiavimo rezultatas. Pasak Danguolės Avižiuvienės, Kėdainių visuomenės sveikatos biuro direktorės, gyventojų fizinio aktyvumo skatinimas yra vienas iš Valstybinių (valstybės perduotų savivaldybėms) visuomenės sveikatos priežiūros funkcijų vykdymo 2019 m. prioritetų.

„Ieškome įvairių būdų, kaip paskatinti kėdainiečius daugiau judėti ir užsiimti aktyvia fizinio aktyvumo veikla. Siekiame, kad fizinis aktyvumas taptų kiekvieno žmogaus geru įpročiu, įgūdžiu ir kasdienės gyvensenos dalimi. Tad džiaugiamės, kad šiame kelyje atrandame kolegų ir gerų partnerių“, – teigia D. Avižiuvienė, kviesdama kėdainiečius aktyviai dalyvauti ir pasirinkti jiems tinkamiausius užsiėmimus.

Sveikatingumo ir sporto studija veikia Vilainių rekreacijos ir sporto pramogų komplekse, Parko g. 6. Aktyviai pajudėti ir sutvirtėti į studiją, kurioje dirba savo darbą išmanantys treneriai, D. Maselskis kviečia kraštiečius ir kraštietes nuo 15 metų amžiaus.

„Mūsų išskirtinumas – viską turime vienoje vietoje. Didelį grupinių užsiėmimų pasirinkimą, treniruoklių salę, vandens aerobikos užsiėmimus, sveikatinimo paslaugas, sauną“, – pabrėžė studijos vadovas. Kėdainiečiams netrukus bus siūloma dar viena fizinio lavinimo programa „CrossFit“, kurią sudaro įvairūs ištvermę ir jėgą lavinantys pratimai.

Abonementų su nuolaida skaičius ribotas, o jų įsigyti galite internetu, adresu www.sportstudio.lt. Ten pat rasite treniruočių tvarkaraštį ir visą kitą reikiamą informaciją.

Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Sveikatingumo ir sporto studijos informacija

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.