Kėdainių rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančios nevyriausybinės organizacijos rinkosi į rinkiminį susirinkimą, kurio metu išrinko atstovus į rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą.

Į keturias šiuo metu laisvas vietas kandidatavo net šeši rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovai. Susirinkimo pradžioje kiekvienas kandidatas prisistatė, atsakė į pateiktus klausimus. Visi kandidatai pasirodė puikiai, aiškiai išdėstė savo motyvaciją, kodėl jis turėtų būti išrinktas į rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą. Net tris kartus teko organizuoti balsavimą, kol buvo išaiškinti keturi jaunuoliai, kurie po rajono savivaldybės tarybos pritarimo dirbs rajono jaunimo labui.

Naujaisiais rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nariais tapo Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos narė Aušra Čepkauskaitė, Kėdainių liberalaus jaunimo valdybos narė Saulė Leikutė, Lietuvos krikščioniškojo jaunimo blaivybės sąjungos „Žingsnis“ Kėdainių skyriaus jaunesnysis koordinatorius Simonas Vigela ir Kėdainių savanoriškos veiklos klubo narė Vikenta Žemaitytė.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.