Ketvirtus metus skaičiuojantis Kėdainių moterų LIONS klubas turi gražią tradiciją – pavasariui įsibėgėjus inauguruoti naująją vadovybę. Šiais metais veikliųjų kėdainiečių sprendimu klubo vadovės pareigos patikėtos dauge­liui kraštiečių puikiai pažįstamai gydytojai Jūratei Judickienei. Jai talkins valdybos narėmis tapusios medikės Joana Kleivienė, Monika Ramanauskienė, Raimonda Augienė, Saulutė Kairienė.

„Liūčių“ veikla daugumai kraštiečių jau gerai žinoma – moterys pagal galimybes stengiasi padėti tiems, kam labiausiai reikia pagalbos: ir senoliams, ir vaikams, ir vienišoms moterims, ir į nelaimes patekusiems mūsų bendruomenės nariams.

Pasak buvusios trečiosios prezidentės Rasidos Adomavičienės, klubo veikla tikrai smagiai įsibėgėja ir tarp kraštiečių atsiranda vis daugiau geradarių, suprantančių ir palaikančių paramos idėjas.
,,Praėję metai mums buvo labai veiklūs ir darbingi. Turėjome daug renginių ir projektų, kurių metu pavyko surinkti per 22 500 eurų. Iš jų beveik 17 000 jau perduota tiems, kam reikėjo paramos. Ačiū sesėms liūtėms už supratimą ir prasmingus darbus. Ačiū visiems mūsų bičiuliams už palaikymą.“

Naująja prezidente inauguruota Jūratė Judickienė neslėpė, kad tęs pradėtus darbus ir sieks skleisti LIONS idėjas: ,,Turime gražių startų, dabar lieka tik plėtoti tai, ką pradėjome. Gera daryti gerus darbus, o ypač bendraminčių apsuptyje“.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.