Trečiadieniais, kai miesto gyventojus įvairiais klausimais priima Kėdainių miesto seniūnas Valentinas Tamulis, prie jo darbo kabineto nuo ankstaus ryto nusidriekia nemaža miestelėnų eilutė. 

Miesto seniūnui tenka spręsti įvairias kėdainiečiams rūpimas problemas.

Miesto seniūnui tenka spręsti įvairias kėdainiečiams rūpimas problemas.

„Gyventojai į mane dažniausiai kreipiasi ne kažkuo pasidžiaugti, bet pasiguosti ar pakalbėti apie įvairias problemas. Šį kartą sulaukiau net kelių nusiskundimų dėl nepatogumų Lipliūnuose. Vienas žmogus prašė gelbėti griūvantį gandralizdį. Pasak lipliūniškio, nesvarbu, kad gandrai jau išskrido į šiltus kraštus, palikę tuščius lizdus. Netruks prabėgti laikas ir pavasarį paukščiai turi rasti kur sugrįžti, o Lipliūnuose esantis gandralizdis jau nebus svetingas, jei nebus pasirūpinta jo sutvarkymu. Taip pat buvo prašoma Lipliūnų kaime dar vis bevardėms gatvėms pastatyti lenteles su pavadinimais. Kai kur tame kaime esama drenažo šulinių be dangčių. O viena moteris guodėsi, kad gyvena Lipliūnuose daugiabučiame name socialiniame bute ir ten kiauras namo stogas. Vadinasi, teks rasti lėšų stogą sutvarkyti. Viena A. Kanapinsko gatvės gyventoja prašė rasti galimybių pakeisti netoli namų ištrupėjusias šaligatvio plyteles. Gavau pranešimų dėl nuvirtusių bei pavojingų medžių mieste, taip pat sulaukiau pastabų dėl šienavimo broko. Negalime užsimerkti ir į gautą pranešimą, kad Liepų alėjoje esančiame viename tvenkinių savavališkai sukeltas vandens lygis, todėl semiami aplinkinių namų rūsiai“, – kėdainiečių problemas vardijo V. Tamulis.
Seniūnas sakė, kad į visus pranešimus bus operatyviai sureaguota ir problemos sprendžiamos.
Pastaruoju metu miesto seniūnijos darbuotojai daugiausia dėmesio skiria medžių genėjimui. „Medžius genime įvairiose miesto vietose: ir buvusiame kariniame miestelyje, ir J. Basanavičiaus gatvėje. Norime, kad miestas būtų išvaduotas iš netvarkingų medžių. Nugenėjus augalus atsiveria puikūs vaizdai, tik reikia gyventojų pakantumo ir kantrybės. Negalime visko padaryti vienu metu, nes yra ir užvilkintų, ir naujų darbų. Stengiamės dirbti taip, kad visiems gyvenimas taptų geresnis“, – sakė miesto seniūnas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.