Vilniaus Mažajame teatre vyko 2016–2017 mokslo metų Lietuvos mokyklų sporto žaidynių uždarymas ir buvo duotas startas 2017–2018 mokslo metų žaidynių pradžiai. Būtent čia buvo apdovanoti Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazistai.

Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazistams buvo įteiktas 600 Eur čekis sportiniam inventoriui įsigyti.

Pagal Lietuvos mokinių neformaliojo ugdymo centro nuostatus ir pasiektus rezultatus buvo apdovanotos stipriausios Lietuvos sporto žaidynių mokyklos ir savivaldybės nugalėtojos bei prizininkės (pagal nuostatuose skelbiamas atskiras grupes).
2016–2017 mokslo metų žaidynių nugalėtojus pasveikino Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Tomas Daukantas, Lietuvos olimpiečiai irkluotojai Henrikas Žustautas ir Andrejus Olijnikas.
2016–2017 mokslo metų Lietuvos kaimo vietovių gimnazijų, vidurinių mokyklų grupėje pirmąją vietą pelnė Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija. Jai buvo įteiktas prizas ir piniginis 600 Eur čekis sportiniam inventoriui įsigyti.
2016–2017 mokslo metų Lietuvos mokyklų miestų ir rajonų antroje grupėje Kėdainių rajono savivaldybės mokyklos bendrakomandinėje įskaitoje iškovojo antrąją vietą, o kaimo vietovių mokyklų grupėje pelnė trečiąją bendrakomandinę vietą.
Aukšti rezultatai – nuoseklaus, kūrybingo ir pasiaukojamo mūsų krašto kūno kultūros mokytojų, moksleivių, ugdymo įstaigų vadovų, atskirų sporto šakų trenerių, atsakingų sporto darbuotojų darbo rezultatai.

„Kėdainių mugės“ inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.