Kėdainių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio viršininkė Danutė Mykolaitienė pasidžiaugė 73 ištikimais pagalbininkais. Policijos rėmėjai kartu su policijos pareigūnais nustatė 24 teisės pažeidimus, padėjo išaiškinti 4 nusikalstamas veikas. Toks rezultatas ypač džiugina policijos komisariato darbuotojus.

Policijos komisariate vyko ataskaitinis policijos rėmėjų susirinkimas.

Policijos komisariate vyko ataskaitinis policijos rėmėjų susirinkimas.

„Mes džiaugiamės tais policijos rėmėjais, kurie įsijungia į savanorišką veiklą, kam iš tiesų rūpi visuomenės ir aplinkos saugumas bei tvarka. Labai smagu, kad pastaruoju metu rėmėjais nori tapti vis jaunesni iniciatyvūs asmenys. Jie į mūsų darbą įneša naujų pasiūlymų, idėjų, nebijo iššūkių. Džiaugiamės ir jau didelę patirtį turinčiais policijos rėmėjais“, – sakė D. Mykolaitienė.
Kėdainių pareigūnai dėkingi visiems rėmėjams, kurie negaili laiko ir padeda tramdant pažeidėjus ar siekiant užbėgti nelaimėms už akių. Svarbu ne rėmėjų kiekybė, bet kokybiškas jų darbas. Jis ypač svarbus įvairių renginių metu, kai policija savo pajėgomis sunkiai pajėgtų užtikrinti tvarką ir saugumą. Susirinkime dalyvavęs ir policijos rėmėjams taręs sveikinamąją kalbą Kėdainių policijos komisariato viršininkas Gintautas Dirmeikis linkėjo tęsti pradėtus darbus, džiaugėsi aktyviais nariais ir jų nuveiktais darbais. Jis dėkojo už pagalbą, o patiems aktyviausiems rėmėjams įteikė padėkas.
Visų policijos rėmėjų noras, kad jie patys ir jų artimieji gyventų saugioje aplinkoje, juk kas kitas, jei ne patys esame atsakingi už savo gyvenimo kokybę.
Kėdainių r. PK inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.