Paskutinėmis metų dienomis tradiciškai pasipila vagysčių lavina. Tačiau pirmadienį Kėdainiuose pasisavinti pinigus vagys nusprendė ne tyliai ką nors nugvelbdami, bet įsiverždami į parduotuvę bei dirbusiai pardavėjai grasindami šaltuoju ginklu – peiliu. 

„Audimo“ parduotuvėje dirbanti pardavėja patyrė rimtą šoką – kaukėti vagys grasindami peiliu reikalavo pinigų.

„Audimo“ parduotuvėje dirbanti pardavėja patyrė rimtą šoką – kaukėti vagys grasindami peiliu reikalavo pinigų.

Pirmadienį, apie darbo pabaigą, į Gedimino gatvėje esančią sporto prekių parduotuvę „Audimas“ užėjo trys kaukėti asmenys. Jie parvertė ant žemės tuo metu vieną dirbusią pardavėją ir, grasindami peiliu, iš kasos pagrobė litus. Kokia pinigų suma buvo pavogta, išaiškės tyrimo metu. Nei drabužiai, bei avalynė, nei kiti daiktai iš parduotuvės pagrobti nebuvo.
Pasak parduotuvės „Audimas“ atstovės, užpulta pardavėja nenukentėjo, tačiau patyrė stiprų šoką – šiuo metu ji jaučiasi neblogai.
Parduotuvę saugo apsaugos tarnyba – ji pirmoji atvyko į nusikaltimo vietą, tačiau atvykus apsaugos vyrams kaukėtųjų vagių jau ir pėdos buvo ataušusios. „Viskas vyko labai greitai“, – sakė parduotuvės atstovė. Laimei, vagišiai buvo nufilmuoti patalpose įmontuotų vaizdo kamerų, kurių medžiaga padės policijos pareigūnams susekti vagis.
Iki šiol parduotuvė apvogta nebuvo.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.