Praėjusį penktadienį Kėdainių rajono paraplegikų asociacija sukvietė paraplegikus iš visos Lietuvos  į tradicinę vasaros spartakiadą. Nors atvykusių svečių buvo daug, dvi pirmąsias vietas ir Kėdainių rajono savivaldybės taurę laimėjo kėdainiečių komanda. 

Atkaklios kovos vyko smiginio rungtyje.

Atkaklios kovos vyko smiginio rungtyje.

Pasak Almos Margevičienės, Kėdainių rajono paraplegikų asociacijos pirmininkės, šiais metais sulaukta svečių iš Šilutės, Panevėžio, Kaišiadorių, Jonavos, Kauno, Kupiškio.
„Tačiau pirmąsias dvi spartakiados vietas laimėjo Kėdainių komandos. Pirmąją vietą užtikrintai nugalėjo kėdainiečių veteranų komanda“, – pasakojo A. Margevičienė. Šioje komandoje varžėsi paraplegikai, dalyvavę jau ne vienoje spartakiadoje. „Štai Stasys Antanaitis, Elena Stagniūnienė yra tikri veteranai, su malonumu spartakiadose dalyvaujantys jau ne vieną kartą“, – kalbėjo pašnekovė.

Atkaklios kovos vyko smiginio rungtyje.

Atkaklios kovos vyko smiginio rungtyje.

Dalyvių amžius įvairavo – buvo ir 65 metų dalyvių, buvo ir 25-erių metų.
„Visus įvairaus amžiaus dalyvius vienija noras susitikti, pabendrauti, pasivaržyti. Mūsų asociacijos nariai nėra profesionalūs sportininkai, jie – tiesiog mėgėjai, norintys išbandyti savo jėgas, pasportuoti gryname ore bei turiningai praleisti laiką“, – pasakojo A. Margevičienė.
Varžytasi penkiose rungtyse: spartakiada prasidėjo žvejyba Juodkiškio tvenkinyje, vėliau paraplegikai Kėdainių specialiosios mokyklos teritorijoje savo jėgas bandė šaudymo, smiginio, sprinto ir slalomo rungtyse.
Paraplegikų spartakiados taurė jau septynerius metus yra skiriama Stanislovo Kutkevičiaus atminimui (jis buvo šios organizacijos sumanytojas ir įkūrėjas). Iš viso spartakiada organizuojama jau devynerius metus.
„O štai šį rugsėjį švęsime asociacijos 15 metų jubiliejų“, – šypsojosi A. Margevičienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.