Daugiau nei dešimčiai tūkstančių kėdainiečių jau grąžinta Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) permoka. Laiku pateikusiems teisingai užpildytas deklaracijas, mokesčių inspekcija pervedė iš viso 1,1 mln. eurų permokų.

Kaip informuoja Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Kauno AVMI), ši suma beveik 256 tūkst. eurų didesnė nei praėjusiais metais. Daugiausia permokų susidarė dėl per didelio pritaikyto metinio neapmokestinamųjų pajamų dydžio.

Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė pažymėjo, kad maždaug 250 tūkst. gyventojų visoje Lietuvoje dar nepasinaudojo galimybe susigrąžinti GPM permokos. Vien tik už 2016 metus gyventojai gali susigrąžinti apie 22 mln. eurų. „Permoka gali būti grąžinama už praėjusius penkerius metus, tereikia teisingai užpildyti atitinkamų metų pajamų deklaraciją“, – teigia viršininkė.

2 komentarai

  1. Danguolė

    Dėkojame už vertingą informaciją. Nežinojome, kad permoką galima grąžinti už 5 metus.

    Atsakyti
  2. buhalterinės paslaugos kaina

    Ne kiekvienas gali teisingai užpildyti deklaraciją. Yra niuansų, ypatingai auginantiems vaikus, kuomet praleidus langelį gali netekti nemažos sumos. Tad visuomet verta pasikonsultuoti su buhalteriją ir mokesčių sistemą išmanančiais specialistais. VMI eilės būna nusidriekę neapsakomo ilgio

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.