Kovo 25-ąją, šeštadienį, Kėdainių „Nėvėžio“ vyrų namų tvirtovėje laukia dvikova su Pasvalio ,,Pieno žvaigždžių‘‘ ekipa.

Šiuo metu Kėdainių klubą ir jo pagrindinį varžovą – Alytaus „Dzūkiją“ – dėl kelialapio į atkrintamųjų varžybų etapą skiria tik viena pergalė. Triumfas prieš pasvaliečius gali būti didelis postūmis kito „Tete-a-Tete Casino – LKL“ etapo link.

Juolab, kad Pasvalio klubas šį sezoną jau buvo įveiktas. Ir krito jis ne kur kitur, o tuose pačiuose Kėdainiuose.

Juodis vs Cvirka

Bet kuriuo atveju, šios rungtynės bus kitokios. Kitokios jos bus tuo, kad areną tądien sudrebins tikra krepšinio šventė. Ant parketo matysite ne tik kietą kovą tarp dviejų LKL komandų, bet ir dar neregėtus dalykus. Pertraukų bei minutinių pertraukėlių metu, kurias tiek „Nevėžio“ dirigentas Paulius Juodis, tiek praėjusį sezoną kėdainiečius treniravęs Ramūnas Cvirka, šiemet styguojantis „Pieno žvaigždžių“ žaidimą, tikėtina, išnaudos maksimaliai.

Galimybė tapti orakulu

Iki įpusėjant mačui, Kėdainių arenoje susibūrusių žiūrovų laukia įdomi spėlionė – kiekvienas iš aistruolių galės išnaudoti savo ekstrasensinius sugebėjimus, spėti rungtynių rezultatą bei pasirinkto žaidėjo pelnytų taškų skaičių. Orakulai po mačo tuščiomis rankomis namo neišeis.

Krepšinio žinovams – žinių patikrinimas

Pertaukėlių metu Kėdainių arenoje taip pat bus karšta – pasiūlysime žiūrovams tokius žaidimus, kurių dar niekada niekas nėra organizavęs Lietuvos krepšinio pasaulyje. Sirgalių laukia tiek greičio ir taiklumo rungtys, tiek žinių apie antrąją šalies religiją išbandymas. Ir, nereikia nė sakyti – prizai, prizai ir dar kartą prizai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.