Labūnavos pagrindinės mokyklos 3 klasės mokinės Godos Žukaitės piešinys "Mano sveikinimas Konstitucijai" išrinktas tarp geriausių respublikoje.

Labūnavos pagrindinės mokyklos 3 klasės mokinės Godos Žukaitės
piešinys „Mano sveikinimas Konstitucijai“ išrinktas tarp geriausių
respublikoje.

Jubiliejiniame konstitucijos egzamine dalyvavo daugiau pradinių klasių moksleivių nei praėjusiais metais: Konstitucijos egzaminą organizuojanti Teisingumo ministerija šiemet sulaukė 834 pradinukų piešinių iš 95 Lietuvos mokyklų.

Vaikai ne sprendė užduotis, bet piešė sveikinimo atvirukus. Kėdainių rajono pradinukai taip pat aktyviai dalyvavo konkurse.

Iš visų darbų egzamino komisija atrinko 48 geriausius 1, 2, 3 ir 4 klasės mokinių darbus, kuriuos įvertinti kviečiami DELFI lankytojai. Už labiausiai patinkantį piešinį balsuoti galima iki spalio 14 d. Konstitucijos egzamino komisija išrinks keturis geriausiai temą „Mano sveikinimas Konstitucijos egzaminui“ atitinkančius darbus. Komisija atsižvelgs į gebėjimą vaizdu perteikti mintis, darbo meniškumą, estetiškumą ir autoriaus pilietinį sąmoningumą.

Konkursui išrinktas ir ne vienas Kėdainių rajono pradinuko darbas. Kviečiame spausti žemiau esančia nuorodą ir atiduoti savo valsą už kėdainiečius!

http://www.delfi.lt/news/daily/education/jauniausi-konstitucijos-egzamino-dalyviai-piese-sveikinimo-atvirukus.d?id=72517972

Delfi ir „Kėdainių mugės“ inf. 

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.