Brigita Turskytė mero padėkos sulaukė už šią vasarą iškovotą Europos šešiolikmečių krepšinio čempionės vardą.

Brigita Turskytė mero padėkos sulaukė už šią vasarą iškovotą Europos šešiolikmečių krepšinio čempionės vardą.

Tradicinė Moksleivių krepšinio lygos Perlas „Žvaigždžių diena“ jau artėja. Šįkart geriausi šalies jaunieji krepšininkai bei krepšininkės galės pasirodyti vasario 6 dieną Palangos Universalioje sporto arenoje.

„Žvaigždžių dienos“ renginio svarbiausias įvykis – „Rytų“ ir „Vakarų“ komandų rungtynės. Tradiciškai jose vėl rungtyniaus geriausi 72 krepšininkai iš Lietuvos. Juos atrinks Moksleivių krepšinio lygos komandų treneriai, „Žvaigždžių dienos“ rinktinių treneriai ir Moksleivių lygos Facebook paskyros lankytojai.
Rinkimuose dalyvauja ir perspektyvi krepšininkė iš Kėdainių krašto Brigita Turskytė. Mergina savo pasiekimais ne kartą garsino ne tik Kėdainių, bet ir visos Lietuvos vardą. Tad šįkart mūsų palaikymo reikia jaunajai sportininkei. Savo balsą už B. Turskytę galite atiduoti paspaudę nuorodą čia:

https://www.facebook.com/events/1654290224819219/permalink/1656541591260749/

Jei surinks daugiausiai palaikymo balsų, mergina pateks į Žvaigždžių dienos Vakarų Jaunių merginų komandą.
Be „Rytų-Vakarų“ komandų rungtynių vyks tritaškių metimų ir dėjimų konkursai, slalomo, bauduko ir karavano rungtys bei finalinės MKL trys prieš tris rungtynės. Palangos arenoje susirinkusius žiūrovus linksmins populiariausi Lietuvos muzikos atlikėjai ir atlikėjos, bus galimybė laimėti daugybę MKL rėmėjų prizų bei lauks kitos pramogos.

Paskubėkite – balsuoti galima iki sausio 22 dienos, 16 valandos!

„Kėdainių mugės“ inf. 

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.