Pailsėjusioje komandoje – perspektyvus kiprietis

0

Po beveik mėnesį trukusios pertraukos Lietuvos futbolo federacijos Pirmosios lygos antrojo rato kovas „Nevėžis“ tęs sulaukęs solidaus pastiprinimo.

Sulaukęs 18 metų Kėdainių ekipos naujokas buvo išrinktas geriausiu jaunuoju futbolininku gimtajame Kipre.

Kėdainių futbolo gerbėjus nuo šiol džiugins buvęs Kipro AEL klubo jaunimo akademijos žaidėjas Nicola Vitorovičius.

114 įvarčių per 110 rungtynių
Puolėjo pozicijoje žaidžiantis Nicola pasižymi geromis snaiperio savybėmis ir žaisdamas jaunimo akademijoje nuo 2004 iki 2008 metų sugebėjo įmušti 114 įvarčių per 110 rungtynių. Reguliariai mušami įvarčiai jam leido sulaukti ir rimto pripažinimo – sulaukęs 18 metų Kėdainių ekipos naujokas buvo išrinktas geriausiu jaunuoju futbolininku šalyje.
Pajėgi AEL komanda vėliau Nicola skolino šioms komandoms: „Idaliou“, „ENP Pareklissias“, „Anagenissi Germasogeia“ ir „Amathous Agiou Tychona“.
Prieš kurį laiką į Lietuvą atvykęs puolėjas dalyvavo „Nevėžio“ peržiūroje ir palikęs teigiamą įspūdį sulaukė siūlymo pasirašyti kontraktą.
Kėdainių klube iki pertraukos spėjęs debiutuoti žaidėjas iš Kipro džiaugėsi naujuoju karjeros iššūkiu. „Nusprendžiau surizikuoti ir atvykti į Lietuvą. Noriu įrodyti savo vertę ne tik gimtinėje, tačiau ir už savo šalies ribų. Mano tikslas – padėti komandai laimėti pirmenybes. Jaučiuosi puikiai, kolektyvas yra nuostabus, treneris palieka labai gerą įspūdį ir man rodos, jog Lietuva yra puiki šalis žaisti futbolą“, – kalbėjo N. Vitorovičius.
Kiprietis prisipažino, jog sezonas jam seksis gerai ir kartu su kitais „Nevėžio“ žaidėjais jis pasipuoš medaliais. „Su nekantrumu laukiu savo antrųjų rungtynių rugpjūčio antrą dieną Vilniuje su „Žalgiriečiu“, – sakė Kėdainių ekipos naujokas.

Per 15 rungtynių – 38 įvarčiai
„Nevėžiui“ pertrauka baigiasi rugpjūčio 2-ąją, kai išvykoje teks susirungti su aštuntojoje pozicijoje esančiu Vilniaus „Žalgiriečiu“. Po trumpų atostogų lygoje užvirs lemiama pirmenybių dalis. Komandoms sužaidus du ratus po 26 rungtynes lygoje bus tęsiamos kovos atskirai dėl 1–8 vietų ir 9–13 vietų.
Iki pertraukos Kėdainių „Nevėžis“ sužaidė 15 rungtynių, iš kurių 10 laimėjo, 4 pralaimėjo ir 1 baigė lygiosiomis. Taigi kėdainiečiai surinko 31 tašką. Sauliaus Vertelio auklėtiniai žaidė itin rezultatyviai ir pasiekė 38 įvarčius (tai yra geriausias rezultatas tarp visų komandų), per vienerias rungtynes vidutiniškai pelnydami beveik du įvarčius.
Po dvikovos sostinėje jau rugpjūčio 6-ąją „Nevėžis“ namuose priims Radviliškio „Lokomotyvo“ vienuolikę.