Paskutinį kovo savaitgalį Kaune vykusiose varžybose „Mero taurė 2015“ dalyvavo sportininkai iš Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos.

Simas Jurevičius Kaune vykusiose plaukimo varžybose net trijose rungtyse iškovojo pirmąsias vietas.

Kėdainietis Simas Jurevičius tapo šių tarptautinių varžybų geriausiu plaukiku, o jo komandos draugas Gvidas Šutkus iškovojo antrąją vietą.
Pagal varžybų nuotolius Simas Jurevičius, plaukdamas 50 metrų krūtine, nuotolį įveikė per 32,95 sek. ir pagerino Lietuvos vaikų rekordą, kuris jam pačiam ir priklausė. Plaukdamas 100 metrų krūtine Simas nuotolį įveikė per 1:13,67 sek. ir taip pat užėmė pirmąją vietą. Neaplenkiamas šis vaikinukas buvo ir kompleksinio plaukimo rungtyje, kurioje finišavo per 1:08,48 sek.
Puikiai asmeninėse rungtyse pasirodė ir kitas kėdainietis Gvidas Šutkus. Jis pirmąsias vietas iškovojo laisvu stiliumi plaukdamas 50 ir šimtą metrų.