Tradiciškai metų sandūros laukime Kėdainių rajono savivaldybė organizuoja konkursą „Gražiausiai papuoštas pastatas“.

Gražiausiai papuoštų pastatų savininkus sveikino jaunieji Krakių saviveiklininkai.

Gražiausiai papuoštų pastatų savininkus sveikino jaunieji Krakių saviveiklininkai.

Laukiant žiemos švenčių konkurso vertinimo komisija lankė seniūnijas ir rinko gražiausiai papuoštus pastatus. Pasak rajono vadovų, išrinkti nugalėtojus nėra lengva, nes papuoštų pastatų vis daugėja. „Kai mes sulaukiame seniūnų rekomendacijų aplankyti išpuoštus pastatus, visada žinome, kad būsime nustebinti, o nugalėtojus išrinkti nebus paprasta. Taip buvo ir šįmet. Matosi, kad kraštiečiai yra labai išradingi ir negaili nei laiko, nei pastangų puošdamiesi namus ar darbo vietas“, – sakė rajono mero pavaduotoja Olga Urbonienė.

Konkurso nugalėtojai vienbalsiai tvirtino, jog puošiasi ne dėl kitų, bet dėl savęs. „Mūsų visas kolektyvas tarėsi ir galvojo, kaip papuošti biurą. Džiaugiamės, kad sumanymas pavyko ir daugelis kėdainiečių ateidavo prie mūsų, kad nusifotografuotų prie švytinčių baltųjų medelių. Puoštis nėra brangu, jei tai, ko ieškai, randi nusipirkti per išpardavimus“, – sakė bendrovės „Linėja transport“ direktorius Gediminas Norkus.

Gelnų kaime gyvenanti Vitalija Nemanytė savo sodybą puošia pagal pačios idėjas: „Aplinką puošiu dėl savęs, bet smagu, kai pastebi ir kiti. Būtų džiugu, jei daugiau namų matytume papuoštų.“

Pastebėta buvo ir Dotnuvos seniūnijoje gyvenančio Algimanto Kižausko sodyba: „Aš esu tik vykdytojas. Viską sugalvoja žmona. Smagu, kai pasipuošiame. Tada ir švenčių laukti linksmiau.“

Šventėms pasibaigus susumavus rezultatus išdalinti konkurso apdovanojimai.

Už gražiausiai papuoštą individualų namą kaimiškojoje seniūnijoje apdovanota Vitalija Nemanytė, gyvenanti Pelėdnagių seniūnijoje, Gelnų kaime, Vandžiogalos g. 33.

Už gražiausiai papuoštą daugiabutį namą kaimiškojoje seniūnijoje skirtą prizą atsiėmė Dotnuvos seniūnijos, Akademijos miestelio, Ruokio g. 7 namo gyventojai.

Už gražiausiai papuoštą įmonės pastatą kaimiškojoje seniūnijoje apdovanotas UAB „Ryterna“ gamybos vadovas Darius Tarvidas.

Už gražiausiai papuoštą biudžetinės įstaigos pastatą kaimiškojoje seniūnijoje pagerbtas Truskavos seniūnijos seniūnas Vytautas Zakaryza, sutelkęs daugelį truskaviškių išskirtinai papuošti seniūnijos pastatą.

Už gražiausiai papuoštą individualų namą Kėdainių mieste pagerbti Šėtos gatvės 90 numeriu pažymėtame name gyvenantys Ineta ir Rimas Giedraičiai.

Už gražiausiai papuoštą įmonės pastatą Kėdainių mieste apdovanojimas įteiktas UAB ,,Linėja transport“ direktoriui Gediminui Norkui.

Už gražiausiai papuoštą įmonės pastatą Kėdainių mieste apdovanota Kėdainių Šviesiosios gimnazijos direktorė Violeta Liutkienė.

Papildomi prizai įteikti Siponių kaime gyvenantiems Stasei ir Algimantui Kižauskams bei Lietuvos agrarinių ir miškų mokslo centro filialo Žemdirbystės instituto direktoriui Gintarui Brazauskui.

Previous Image
Next Image

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.