Asmeninių gimtadienių proga du garbūs Kėdainių krašto bokso treneriai – Reimundas Baltrūnas ir Bronislovas Šimokaitis sulaukė pagerbimo Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos Respublikos vyriausybės. 

B. Šimokaitis bokso paslapčių išmoko iš R. Baltrūno. Abu kėdainiečiai už atsidavimą sportui buvo pagerbti vardiniais apdovanojimais.

B. Šimokaitis bokso paslapčių išmoko iš R. Baltrūno. Abu kėdainiečiai už atsidavimą sportui buvo pagerbti vardiniais apdovanojimais.

B. Šimokaitis, patekęs į geriausių šalies bokso trenerių penketuką, už nuopelnus Lietuvos sportui apdovanotas vardiniu aukso medaliu. R. Baltrūnui įteikta padėka už bokso sporto plėtrą.
R. Baltrūnas didžiuojasi, kad Kėdainiuose pasėjo bokso sėklas, kurios puikiai dera iki šiol. „Pats pradėjau bokso paslapčių mokytis savarankiškai. Vėliau, ką išmokau, perdaviau šimtams jaunuolių. Didžiuojuosi visais savo auklėtiniais: ir tais, kurie puošėsi medaliais, ir tais, kurie nieko nepelnė, bet užaugo puikiais žmonėmis.“
B. Šimokaitis – R. Baltrūno auklėtinis, šiandien pats ugdo Lietuvos ir Europos čempionus: „Esu dėkingas savo treneriui už reiklumą, kurio dėka daug ko išmokau ir šiandien pats galiu perduoti savo auklėtiniams. Boksas ekstremali sporto šaka, reikalaujanti itin daug darbo. Mums, treneriams, neretai tenka būti ir mokytojais, ir psichologais, ir guodėjais, ir drąsintojais.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.