Vaikinams komisaras įteikė padėkas.

Vaikinams komisaras įteikė padėkas.

Liepos 5-ąją, prieš Valstybės dieną, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariate buvo pagerbti keturi 15-mečiai kėdainiečiai, pasielgę drąsiai, ryžtingai ir pilietiškai.

Birželio pabaigoje Martynas Naruševičius, Aurimas Auškelis, Gelmis Underis ir Deividas Grabov Kėdainiuose, Gegučių g., pastebėjo, kaip vyriškis iš kito asmens pagrobė krepšį ir pasileido bėgti. Keturi vaikinai ėmėsi ryžtingų veiksmų – jie vijosi nusikaltėlį gana ilgą, sudėtingą parko atkarpą, sulaikė jį, iškvietė policijos pareigūnus. Paaiškėjo, kad nusikaltimą įvykdyti bandė ne kartą teistas asmuo.

Jaunuoliai pasielgė pilietiškai ir ir buvo neabejingi jų akyse padarytam nusikaltimui.

Jaunuoliai pasielgė pilietiškai ir ir buvo neabejingi jų akyse padarytam nusikaltimui.

Į policijos komisariatą jaunuoliai atvyko lydimi mamų. Už drąsą, pilietiškumą ir pagalbą policijai policijos komisariato viršininkas Gintautas Dirmeikis jiems įteikė padėkas ir simbolinius suvenyrus. „Dėkojame jums už ryžtą, o jūsų mamoms – už tai, kad augina tokius šaunius vaikus“, – sakė G. Dirmeikis, spausdamas rankas drąsuoliams ir jų mamoms, o darbuotojai juos išlydėjo plojimais.

Po trumpos pagerbimo ceremonijos viršininkas pakvietė svečius pabendrauti prie arbatos puodelio.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Joana

    Pagarba,pagarba šaunuoliams! Kaip būtų gera ir gražu, kad šitų vaikinų pavyzdžiu pasektų ir visi mūsų miesto jaunuoliai.Ačiū šeimoms, kurios augina Lietuvai tikrus piliečius.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.