Dažnas iš mūsų vasaros neįsivaizduoja be iškylų ir buvimo gamtoje geros kompanijos apsuptyje. Tačiau taip pat vasara neįsivaizduojama ir be skanaus maisto. O jam pagaminti bei pagardinti galima naudoti išskirtinio skonio ir kokybės padažus bei pagardus, kurie įprastą patiekalo skonį gali padaryti ypatingą ir nepamirštamą.

Bendrovės „Daumantai LT“ skonio meistras Algis Kairys pataria vasarą išbandyti netradicinio skonio pagardus ir padažus, kurie norimam patiekalui suteiks ryškų, ilgam įsimenamą skonį bei maloniai nustebins draugus bei artimuosius.

Padažai – ir desertams

„Bendrovė „Daumantai LT“ gamina pačios įvairiausios produkcijos, iš viso – net apie šimtą rūšių, – kalbėjo A. Kairys. – Tad vasarai norėčiau pasiūlyti įvairius, saldžiai aštrius padažus: „Daumantų China Grill“, „Daumantų Azia“, „Daumantų Thai“. Šie padažai labai tinka žuviai, vištienai, ant griliaus keptai kiaulienai, netgi – desertams. Juk ant griliaus galime kepti ne tik mėsą ar daržoves, bet ir, pavyzdžiui, ananasus, kurie palaikyti virš ugnies gražiai karamelizuojasi. Iškeptą ananaso griežinėlį dar galima paskaninti aštriu „Daumantų Azia“ padažu. Bus labai puikus ir pikantiškas desertas.“

Majonezas pagardins viską

Vasaros patiekalams pagardinti, A. Kairys siūlo nepamiršti ir majonezo, kuris yra vienas mėgiamiausių pagardų visame pasaulyje. „Majonezas yra universalus padažas, tinkantis ir puikiai pagardinantis pačius įvairiausius patiekalus. Vasaros patiekalams siūlau naudoti majonezą „Mango majo“, kuris jau tapo mėgiamas ne tik Lietuvoje. Taip pat verta savo patiekalus pagardinti majonezu „Exclussive“ su laisvai laikomų vištų dedamais kiaušiniais“, – siūlė A. Kairys ir pridūrė, kad majonezai tinka kone kiekvienam patiekalui, o jei norisi kažko greito ir skanaus, majonezą naudokite įvairiems sumuštinukams.

Patarimas neprofesionalams

A. Kairys visiems iškylautojams, kurie turi mažai patirties maisto gaminime ant laužo, turi vieną paprastą patarimą. „Jei norite kepdami ant griliaus, nieko nesugadinti, gaminamą maistą vyniokite į aliuminio foliją. Patiekalą apskrudinti galima tiesiog nuvyniojus foliją. Taip įvyniotas labai greitai iškepa garnyras – daržoves galima sudėti tiesiog ant žarijų“, – sakė A. Kairys
Nelieka vargo virtuvėje

Vasara – ir konservavimo metas, tad dažna šeimininkė skuba pasiruošti savo daržo vasaros gėrybių laikymui per rudenį ar žiemą. Tačiau nenorinčios karštas vasaros dienas leisti virtuvėje, šeimininkės gali įsigyti gatavos gero skonio „Daumantai LT“ produkcijos. Tai – ir konservuoti agurkai, burokėliai, žirneliai, rūgštynės.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.