„Broma Jazz“ festivalio organizatoriai Vitalis Vidikas ir Dovydas Sagaitis už visokeriopą paramą dėkojo Kėdainių rajono merui Sauliui Grinkevičiui.

Kėdainiečiams ir miesto svečiams dar vis prisimenant praėjusį savaitgalį vykusio penktojo džiazo festivalio „Broma Jazz“ įsimintinas akimirkas, šio renginio organizatoriai už suteiktą paramą ir visokeriopą palaikymą atvyko padėkoti Kėdainių rajono merui Sauliui Grinkevičiui.

„Šiais metais Kėdainių rajono savivaldybė daug prisidėjo, kad įvyktų jau penktasis „Broma Jazz“ festivalis. Labai džiaugiamės, kad sulig kiekvienais metais džiazą pamilsta vis daugiau žmonių. Tačiau maloniausia matyti, kaip auga daug šiai muzikai neabejingo jaunimo. O tai reiškia, kad mes einame teisinga kryptimi“, – teigė „Broma Jazz“ festivalio meno vadovas Vitalis Vidikas.

Kartu su juo pas rajono merą atvykęs vienas organizatorių Dovydas Sagaitis pabrėžė labiausiai besidžiaugiantis, kad kiekvienais metais vis daugėja iš užsienio atvykstančių atlikėjų.

„Šiame festivalyje grojo Japonijos, Pietų Korėjos, Kinijos ir Graikijos atlikėjai, tad žinia apie Kėdainiuose organizuojamą festivalį vis labiau sklinda po pasaulį. Tikimės, kad kitų metų „Broma Jazz“ bus dar įsimintinesnis. Taip pat žinome, kad yra daug džiazo mėgėjų ir atlikėjų, kurie mūsų mieste vykstančio festivalio laukia labiau nei Kalėdų“, – teigė D. Sagaitis.

Paprašytas pasidalinti ateities planais, V. Vidikas šypsodamasis pabrėžė, kad nepaisant nieko ir kitą vasarą „Broma Jazz“ festivalis tikrai įvyks. „Jau turime idėjų ir kitiems metams, tačiau apie jas dar anksti kalbėti“, – sakė festivalio meno vadovas.

Padėkojęs už puikiai suorganizuotą festivalį, S. Grinkevičius „Broma Jazz“ organizatoriams įteikė padėkas už Kėdainių krašto kultūros puoselėjimą. Skolingi neliko ir festivalio organizatoriai, padovanoję merui „Broma Jazz“ marškinėlius ir kitų suvenyrų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.