Pastarosiomis dienomis dvi Kėdainių rajono šeimos gyvena lyg ant adatų – du rajone gyvenantys vyrai jau kelios dienos kaip negrįžta namo, nėra žinoma jų buvimo vieta. 

Saulius Puidokas

Saulius Puidokas

Kėdainių policijos komisariatas pradėjo dingusio be žinios 39 metų Sauliaus Puidoko paiešką. Apie dingusį žmogų pranešė jo žmona S. P. Pasak moters, vyras išėjo iš namų, esančių Aukštadvario k. (Pernaravos sen.), ankstyvą birželio 2 dienos rytą ir iki šiol negrįžo. Vyras išėjo į darbą.

Dingusysis yra apie 165 cm ūgio, kresno kūno sudėjimo, rudų akių, trumpų juodų plaukų, viršugalvis praplikęs.

Sunerimę artimieji ir Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai ieško ir 32 metų Siponių kaimo (Dotnuvos sen.) gyventojo Ainaro Šaučikovo.

Šių metų gegužės 23-osios rytą Ainarą tėvas pavėžėjo iki Akademijos, iš kur jis autobusu žadėjo keliauti pas Klaipėdoje įsikūrusią buvusią sutuoktinę Laimą Šaučikovienę.

Tėvo teigimu, Ainaras pas L. Šaučikovienę buvo atvykęs, tačiau ši davė pinigų bilietui ir liepė keliauti atgal į Kėdainius. Maždaug nuo to momento su vyriškiu prapuolė bet koks ryšys. 

Ainaras Šaučikovas

Ainaras Šaučikovas

Ainaras Šaučikovas – atletiškas, apie 180 centimetrų ūgio, 70 kilogramų svorio, trumpai kirptų tamsiai rudų plaukų.

Tėvas teprisimena, kad, išvykdamas iš namų, sūnus vilkėjo tamsius drabužius, tačiau negali nurodyti kokius konkrečiai.

Visus, žinančius apie šių vyrų buvimo vietą, turinčių duomenų apie juos, prašome pranešti tel. (8 347) 54 213, 68 725, 112 arba anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 347) 53 342. 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.