Šią naktį, apie 4 valandą, gautas pranešimas, kad dega nuosavas gyvenamasis namas Pavermenio kaime (Truskavos sen.). Atvykus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna. Paaiškėjo, kad ugnis pasiglemžė Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininko, rajono tarybos nario Virmanto Ivanausko namus. Ugniagesiams numalšinus liepsnas, iškelta versija, kad namas buvo padegtas tyčia.

Šiandien likviduojami naktį kilusio gaisro padariniai.

Kad dega gyvenamasis namas, atsitiktinai pastebėjo paryčiais važiavusi dviratininkė. Ji ir iškvietė ugniagesius. Name tuo metu buvo trys žmonės – ūkininkas, jo žmona bei dukra. Laimei, nuo gaisro niekas nenukentėjo.

Gaisro židinys buvo rastas prie pat gyvenamojo namo sienos. Manoma, kad namas buvo apipiltas kibiru benzino ir padegtas. Netoli gaisro židinio miegojo namo šeimininkai.

Gaisro metu namas nukentėjo gana stipriai – visiškai sudegė namo stogas, apdegė sienos. Viduje sulieti buities daiktai. Pastatas buvo draustas.

Namo šeimininkai pastatą šiuo metu intensyviai tvarko.

Kadangi per keletą pastarųjų metų tai jau ne pirmas atvejis, kai padegami Kėdainių rajone gyvenančių ūkininkų namai, rajono meras Saulius Grinkevičius susisiekė su Kėdainių rajono policijos komisariato viršininku Alvydu Vaina.

„Šis brutalus nusikaltimas, kurį įvykdžius pavojus kilo ne turtui, bet ir jame gyvenantiems žmonėms, turėtų būti kuo greičiau ištirtas. Negalime leisti, kad grįžtų tie laikai, kai tokie nusikaltimai būdavo kasdienybė“, – teigė Kėdainių rajono meras.

2016 metais sudėgė Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininko Jono Talmanto ir jo posūnio namai. Bendras nuostolis tuomet siekė 185 tūkst. eurų.

 

About The Author

Related Posts

One Response

  1. raim

    turbut kokiam ,,kaimietukui“ algos nesumokejo,galvojo uz ,,aciu“ turejo dirbt…siaip nieks nedega..

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.