Kėdainių specialiosios mokyklos atstovai džiaugiasi išvyka į Turkiją. Į šią šalį mokyklos bendruomenė išvyko pagal naują tarptautinį Erasmus+ projektą „I am here, too!“, skirtą specialiųjų poreikių turintiems mokiniams.

Projektas orientuotas į meninės bei socialinės, sveikatos stiprinimo kompetencijų ugdymą. Iš Europos Sąjungos lėšų finansuojamame projekte dalyvauja partneriai iš Turkijos, Lenkijos, Lietuvos, Graikijos, Portugalijos ir Italijos. Bendradarbiavimas tarp šalių bus vykdomas dvejus metus.

Spalio 31 d. mokyklos projekto koordinatorė Oksana Nečajeva ir projekto narė Ingrida Jurevičienė vyko į pirmąjį darbo susitikimą Turkijoje, Mersino mieste. Mersino mokyklos bendruomenė supažindino projekto dalyvius su įstaiga, jos edukacinėmis aplinkomis, pavaišino Turkijos šaliai būdingais nacionaliniais patiekalais. Mokiniai pristatė savo šalies kultūrą grodami, dainuodami, šokdami.

Partneriai supažindino su savo šalies švietimo sistema, specialiojo ugdymo ypatumais. Projekto dalyviai turėjo galimybę virtualiai pasisvečiuoti partnerių mokyklose, susipažinti su mokiniais, mokytojais ir aplinka. Susitikimo metu daug diskutuota dėl projekto logotipo. Sunku buvo įvertinti tinkamiausią, nes visi atitiko kriterijus. Slaptu balsavimu išrinktas Graikijos logotipas. Darbo grupės nariai numatė ir aptarė tolesnius projekto etapus, veiklas, pasiskirstė užduotis, kurias reikės atlikti iki kito susitikimo kovo mėnesį Italijoje.

Kėdainių specialiosios mokyklos mokytojos Oksana Nečajeva ir Ingrida Jurevičienė

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.