Į vasario 5-ąją vyksiantį tolimesnįjį „Dainų dainelės“ etapą važiuos Krakių kultūros centro duetas Dominykas Dubinka ir Darius Cicilionis (vad. Jūratė Gudliauskienė), „Atžalyno“ gimnazijos abiturientė Livija Krivickaitė (vad. Valda Ašmontienė), Josvainių muzikinio klubo „Auštarietis“ 8–12 klasių mokinių ansamblis „Auštaras“ (vad. Aušra Giedrienė), Paulina Paulauskaitė iš „Atžalyno“ gimnazijos (vad. Neringa Markevičienė) ir Šviesiosios gimnazijos 9–12 klasių mokinių mišrus vokalinis ansamblis (vad. Sigita Aukštiejūtė–Morkūnienė).

Į tolimesnį „Dainų dainelės“ etapą keliaus sėkmingai pasirodę vadovės Jūratės Gudliauskienės ruošti dainininkai Dominykas Dubinka (kairėje) ir Darius Cicilionis.

Į tolimesnį „Dainų dainelės“ etapą keliaus sėkmingai pasirodę vadovės Jūratės Gudliauskienės ruošti dainininkai Dominykas Dubinka (kairėje) ir Darius Cicilionis.

Šis geriausiųjų dainininkų kolektyvų ir solistų penketukas iš šešiolikos konkurentų išrinktas praėjusį penktadienį Kėdainių kultūros centre vykusioje rajoninio etapo atrankoje.
Tuos, kas toliau gins Kėdainių dainininkų garbę, rinko autoritetinga komisija: pirmininkas Vytautas Greičius, „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinės mokyklos mokytojas metodininkas, Sigita Aukštiejūtė-Morkūnienė, Šviesiosios gimnazijos mokytoja metodininkė, Neringa Markevičienė, „Atžalyno“ gimnazijos mokytoja metodininkė, Artūras Mačiolis, mokyklos-darželio „Vaikystė“ meninio ugdymo vadovas, Rita Stanionienė, Muzikos mokyklos mokytoja metodininkė.
Pasak komisijos pirmininko Vytauto Greičiaus, išrinkti penkis kolektyvus ar solistus – tiek vietų skirta rajonui tolesniame etape – buvo sudėtinga: „Turėjome daug gražių ir puikių pasirodymų, tad apsispręsti, kas keliaus toliau, nebuvo lengva. Tikiuosi, kad tie, kas varžysis toliau, irgi pasirodys sėkmingai.“

Dainininkų pasirodymus vertino autoritetinga komisija, vadovaujama Vytauto Greičiaus (antras iš kairės).

Dainininkų pasirodymus vertino autoritetinga komisija, vadovaujama Vytauto Greičiaus (antras iš kairės).

Dainininkams, kurie buvo arti penkių geriausiųjų, skirti prizai už sėkmingą pasirodymą. Paskatinamieji apdovanojimai teko „Aušros“ mokyklos 3–4 klasių mokinių mišriam ansambliui (vad. Vytautas Greičius), mokyklos–darželio „Puriena“ solistei Viktorijai Mickūnaitei (vad. Dalytė Ivoškienė), Ugnei Šimatonytei iš „Aušros“ mokyklos (vad. V. Greičius), Josvainių gimnazijos 4–6 klasių mokinių ansambliui „Auštarėlis“ (vad. A. Giedrienė), „Atžalyno“ gimnazijos solistei Ginai Dzimavičiūtei (vad. N. Markevičienė).
Solistę ir mišrų vaikų ansamblį konkursui ruošusios mokyklos-darželio „Puriena“ vyresniosios meninio ugdymo pedagogės Dalytės Ivoškienės teigimu, paruošti mažuosius dainininkus konkursui nėra lengva. „Darbo teko įdėti tikrai daug.

Viktorijai Mickūnaitei pritrūko labai nedaug sėkmės, kad ji papultų į kitą etapą.

Viktorijai Mickūnaitei pritrūko labai nedaug sėkmės, kad ji papultų į kitą etapą.

Pasiruošimą sunkino ne tik tai, kad vaikai greitai pavargsta dainuodami, bet ir įvairios peršalimo ligos. Žinoma, kad tikėjomės pasirodyti puikiai ir keliauti toliau, tačiau teks tenkintis koncertu Kėdainiuose“, – sakė ilgametę pedagoginę patirtį turinti moteris.

About The Author

Related Posts

3 Responses

  1. Sigita

    Itin džiugu, kad garbiame respublikiniame konkurse Kėdainių kraštui atstovauja dainorėliai ne tik iš rajono centro, bet ir kaimiškųjų seniūnijų – Krakių, Josvainių. Argi tai neįrodo, kad svarbiausia – ne gyvenamojo vieta, o entuziazmas, iniciatyva?

    Atsakyti
  2. Aušra

    sveikiname krakiškius patekus į geriausiųjų penketuką (Y) ir linkime kuo dideliausios sėkmės Jūratės dainorėliams 🙂

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.