Mielosios damos, damai ir kiti “otkutiūro” gerbėjai! Suprantu Jūsų neri­mą, susirūpinimą ir susijaudinimą. Norą susivokti, susidėlioti vidinius orientyrus.

Atsipalaiduokite, įsitaisykite patogiai, atsisukite savo „Black Opium“, išsilukštenkite naująją „Baby Lips“ pakuotę. Juk nieko, deja, neatsitiko!

Na, prišnekėjo Juozukas. Betgi eilinį kartą. Prisipliurpė kažkokiems propagandistams, kurie tučtuojau visa tai pavertė nacionalinės reikšmės įvykiu. Na ir kas? O ko tikėjotės?

Paskaitos apie legendinio muzikanto Richardo Galliano akordeono liežuvėlius? Ar įvairiaspalvių žodžių, iliustruojančių paprastą mintį: visi – pempių pempės, o aprengti nėra ką? Juolab už tuos įvairiaspalvius jau atsiprašyta – esą nesuprasta buvo, nei kas skambino, nei kam, nei kodėl.

O juk galėjo būti kur kas spalvingiau! Įsivaizduokite, visas Juozuko „otkutiūras“, jubiliejinis dešimtmečio renginys, cvaktelėtų ne lapkričio 9 d., o dviem dienom anksčiau, lapkričio 7-ąją, kai Kremliaus Rusija ir visa progresyvi žmonija minės 100-ąsias Spalio revoliucijos metines.

Tuomet būtų tikras bum, o ne vienišas pempės klykt per Juozines! Pasveikintų Vladimiras Putinas, „Russia today“ padarytų spalvingą reportažą. Ksenija Sobčiak leistų suprasti, kad rinkimų kampanijai ji neturi kuo apsirengti. Andrius Tapinas atsiribotų ir protestuodamas išsirengtų. „Siemens“ arena taip pat atsiribotų – ir nuo Juozuko, ir nuo spalio, ir nuo lapkričio. Ir Juozukas atsiribotų – nuo savęs ir nuo kalendoriaus.

Štai ką prarado mūsų Juozukas, savo laiku neišmokęs gerai kalendoriaus. Štai kokių perspektyvų neteko spalvingo Juozuko šou rėmėjai, tarp jų ir Kėdainių „Vikonda“.

Juokingiausia, kad visa tai nenutiko tik per Ksiušos plaukelį. Nes kam galvoje tie seni spaliai, kurie lapkrity? Tikrai ne „Siemensui“, kuriam tai eilinė darbo diena. Ir ne Juozukui. Tačiau nežinojimas neatleidžia. Ypač Juozukui, kuris per nežinojimą staiga prarado auksinį karjeros bilietą.

Nes kas žinojo apie tą „otkutiūrą“ Johną Galliano, kuris kūrė „Dior“ mados namams? Siauras trijų damų būrelis – Kate Moss, Naomi Campbell, Nicole Kidman. Na, dar Natalie Portman, kurios proseneliai žuvo Osvencimo koncentracijos stovykloje, ir kuri po plačiai nuaidėjusio skandalo, kai J. Galliano viešai ir spalvingai papostringavo apie Hitlerį ir nacių dujų kameras, pareikalavo nutraukti dizainerio sutartį su mados namais „Dior“.

Kuriam laikui „otkutiūras“ J. Galliano liko ant ledo ir įsidarbino atsiprašinėtoju – iš jo įvairių pareiškimų ir apgailestavimų ir sužinojome, kad jis toks apskritai egzistuoja. O paskui  tas J. Galliano rado darbą Rusijoje ir tapo Rusijos grožio ir stiliaus imperijos „L’Etoile“ kūrybos direktoriumi. Po Maskvos skaistyklos J. Galliano į mados pasaulį sugrįžo su trenksmu, darsyk atsiprašė, pažadėjo ir pasižadėjo, paskui svaigiai prasisuko Niujorke ir dabar žinomas tiek, kad mes apie jį tiek šnekame.

Štai ką prarado mūsų Juozukas, savo laiku neišmokęs gerai kalendoriaus. Štai kokių perspektyvų neteko spalvingo Juozuko šou rėmėjai, tarp jų ir Kėdainių „Vikonda“. Prasisukti per Maskvą ir Maskvos dėka prasisukti pasaulyje ir taip išgarsinti Lietuvą! Ir nereikia būti pempiagalviu, kad to nesuvoktum! Tą jau suprato toji višta strimelės galva. Tą jau nuraukia mūsų „otkutiūras“ Juozukas.

Tai ką, remiam? O paskui galvosim, kaip išsisukti…

About The Author

Related Posts

5 komentarai

 1. zaltys

  Feerija! Visiškas „otkutiuras“! Juokiausi, kol saga ištrūko. Ar kelnių saga, nesakysiu:)))

  Atsakyti
  • Viktorija, buvusi kėdainietė

   Pritariu, tekstas super! Malonu, kad darotės nebe provincija;)

   Atsakyti
 2. Aldona

  Statkevicius nemalonus tipas, nesimpatiškas. Gerai straipsnyje pastebėta, kad jam tik jo asmeninė jarjera rūpi. O remti panašius renginius ar neremti yra reputacijos klausimas. Jei Vikondai reputacija nesvarbu, remia tegu visokius savanaudžius pašlemėkus, kurie savo srityje profwsionalūs bendrai valstybei dėl savo trumparegiškumo ir narciziškumo didelę žalą atneša. Mano tokia nuomonė. Aldona, 58 m.

  Atsakyti
 3. inna

  visiškas atkutiuras a la vikonda! Įdomu,kiek to atkutiuro Blažytės spintose?

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.