Jau finišavo rajono mokinių olimpinio festivalio varžybos. Šiame dešimtą kartą surengtame sportiškame festivalyje Kėdainių krašto mokiniai dalyvavo itin aktyviai.

Apžvelgti olimpinio festivalio rezultatų susirinko visi varžybų prizininkus parengę kūno kultūros mokytojai ir ugdymo įstaigų vadovai.

Pasak renginio koordinatoriaus Bronislovo Šimokaičio, gimnazijų ir miesto pagrindinių mokyklų grupėje buvo surengtos 24 sporto šakų varžybos, kuriose varžėsi 39 komandos – net 1850 sportininkų. Kaimo vietovių varžybose 21 komanda (apie 800 sportininkų) kovėsi 12 sporto šakų rungtyse.
Kėdainių krašto mokiniai jėgas bandė futbolo, krepšinio, trikovės, kvadrato, plaukimo, kroso, stalo teniso, šachmatų, turizmo ir kitose rungtyse. Jaunieji sportininkai kol kas nedalyvavo tik rankinio, šaudymo ir dviračių kroso varžybose.
Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad tarp kaimų mokyklų nugalėtojais tapo Dotnuvos mokiniai, antri liko truskaviškiai, o treti – labūnaviškiai.
Gimnazijų ir miesto pagrindinių mokyklų grupėje pirmąją vietą iškovojo „Atžalyno“ gimnazijos sportininkai, antroje vietoje palikę krakiškius ir trečiojoje – šėtiškius.
Pasak varžybų organizatorių, kėdainiečiai tikrai turi gerų sportininkų ir gali didžiuotis lengvosios atletikos atstovais, puikiais krepšininkais, kvadrato žaidėjais.
Rajone nugalėtojais tapusios „Atžalyno“ gimnazijos kūno kultūros mokytojas Regimantas Abarius pasidžiaugė, kad mokykla turi geras sąlygas sportuoti, o ir sporto entuziastų pedagogų komanda negaili laiko treniruodama vaikus: „Mūsų mokiniai noriai dalyvauja varžybose ir siekia pergalių. Galime tik pasidžiaugti, kad iš 24 mokyklos komandų 11 pakliuvo į zoninius etapus, o 7 puikiai žaidė finaluose. Turime reikalingą inventorių, vaikus raginame judėti. To rezultatas – aktyvus judėjimas ir daug pergalių.“