„Šios varžybos buvo pačios prasčiausios, kiek treniruoju Kėdainių „Nevėžio“ komandą“, – nusivylimo po sužaisto mačo namų stadione neslėpė Kėdainių „Nevėžio“ strategas Vitalijus Stankevičius. Penktadienio vakarą vyko LFF I lygos susitikimas su pirmenybių lydere Alytaus „Dainava“, kuriai kėdainiečiai nusileido rezultatu 0:2.

Blankiu kėdainiečiu žaidimu svečiai antrajame kėlinyje pasinaudojo dukart – 56 ir 68 minutę. 56 susitikimo minutę „Dainavą“ į priekį išvedė Gustas Jarusevičius. Dar po 10 minučių persvarą padidino Dzūkijos futbolo klubo legionierius Dmytro Zaitsev.

Rungtynėms artėjant į pabaigą, aistros pasiekė kulminaciją, kai šeimininkų legionierius Tohru Kabayashi – Pato nutraukė dainaviečių ataką ir  įspyrė „Dainavos“ gynėjui Benui Spietiniui. Po ilgų ginčų mačo arbitras abiems žaidėjams parodė po raudoną kortelę, jie privalėjo palikti aikštę. „Nevėžio“ futbolininkas taip ir padarė, tačiau priešininkų komandos narys asisakė tą padaryti, demonstravo savo sužeidimą.

„Pirmiausiai noriu atsiprašyti žiūrovų už tokį mūsų žaidimą – gėda žiūrėti. Nežinau, kas atsitiko komandai, negaliu atsakyti už vyrus. Per visas rungtynes mes tik bėgiojome paskui kamuolį“, – po sužaistų varžybų kalbėjo „Nevėžio“ treneris V. Stankevičius.

Artimiausios „Nevėžio” rungtynės vyks gegužės 11 d. 18.30 Vilniaus stadione su FK „Trakai B”.