Šeštadienį Kėdainių daugiakultūriame centre atidaryta fotografų konkurso „fotoBroma“ paroda. Joje lankytojai gali pamatyti pirmojo vasarą vykusio Kėdainių džiazo festivalio akimirkas. Vasaros karščiu, gera nuotaika ir muzika alsuojančių nuotraukų parodoje daugybė. 

D. Sagaitis (kairėje) ir V. Vidikas, pagrindiniai festivalio „Broma Jazz“ organizatoriai, fotografijų parodos atidarymo metu nestokojo geros nuotaikos.

D. Sagaitis (kairėje) ir V. Vidikas, pagrindiniai festivalio „Broma Jazz“ organizatoriai, fotografijų parodos atidarymo metu nestokojo geros nuotaikos.

Fotografijų konkursas kvietė visus – tiek profesionalius, tiek mėgėjus – fotografus, užfiksavusius festivalio akimirkas, siųsti geriausius savo darbus. Konkursą sumanė, organizavo, nuotraukas parodai paruošė įmonė „fotoPRO“. Ji surinko ir nuotraukų vertinimo komisiją, kurią sudarė autoritetingi fotografai – Romualdas Požerskis, Gintaras Česonis, TomasTumalovičius ir Martynas Sirusas. Komisija atrinko įdomiausius 11 fotografų darbus. Visi 30 parodinių darbų kabo ant Daugiakultūrio centro sienų. „Nuotraukų autoriai – lietuviai, tačiau yra ir vienas ukrainietis. Tik kėdainiečio nėra. Kadangi nuotraukų buvo labai daug, mes nusprendėme kitą dalį jų su smeigtukais prikabinti ant virvės“, – ranka nuotraukų „džiovyklos“ link mostelėjo vienas pagrindinių festivalio organizatorių Dovydas Sagaitis.
Parodos atidaryme taip pat dalyvavo ir Vitalis Vidikas su žmona Valerija Vidikiene, be kurių festivalis „BromaJazz“ dienos šviesos nebūtų išvydęs. Organizatorių trijulė dėkojo visiems prisidėjusiems tiek prie festivalio, tiek ir prie parodos atidarymo darbų.

UAB „Daumantai LT“ reklamos ir ryšių su visuomene specialistė J. Liutkienė kaip padėką už triūsą organizuojant festivalį V. Vidikui įteikė firminę prijuostę.

UAB „Daumantai LT“ reklamos ir ryšių su visuomene specialistė J. Liutkienė kaip padėką už triūsą organizuojant festivalį V. Vidikui įteikė firminę prijuostę.

Dėkojo ir rėmėjai
Savo ruožtu festivalio ir parodos rengėjams padėkojo ir rėmėjai. Į parodos atidarymą atvykusi UAB „Daumantai LT“ reklamos ir ryšių su visuomene specialistė Jorūnė Liutkienė negailėjo gražių žodžių V. Vidikui. „Kartas nuo karto tu įsiverži į mūsų įmonę, į mūsų virtuvę su įdomiais pasiūlymais, geromis idėjomis, kurias reikia paremti, kartais gal tik palaikyti ar padiskutuoti apie tai. O kadangi tu  mėgsti  gaminti, todėl mes dabar įsiveržiame  į tavo virtuvę – dovanojame tau prijuostę, kad būdamas muzikinio skonio meistru nepamirštum draugystės su „Daumantų“ skonio meistrais ir kulinarijoje pasisemtum gerų idėjų iš mūsų“, – dovanodama firminę prijuostę kalbėjo J. Liutkienė.
Šalčio ir sniego sukaustytame mieste ši paroda – tarsi maža vasaros šiluma ir gera muzika alsuojanti oazė.

About The Author

Related Posts

2 Responses

 1. Regina

  Puikus buvo festivalis – tikra atgaiva, palyginus su Ledu sventes primityvumu, tusciagarbiskomis pagyromis ir ir girtu piemenu siautuliu.

  Atsakyti
 2. Valėrija

  Matyt, ne viskas buvo iki pabaigos apkalbėta 🙂 parodoje, dauguma darbų yra kėdainiečių. Ir tuo mes visi didžiuojames 😉

  Su geriausiais linkėjimais
  festivalio „BromaJazz“
  organizatorė V.V.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.