Lygiai prieš savaitę laikraščio skaitytojams pateikėme trijų kėdainiečių Seimo narių nuomonę apie tai, ką jie mano apie neseniai žiniasklaidoje pasirodžiusius Rusijos Dūmos vicepirmininko pareigas ėjusio Vladimiro Volfovičiaus Žirinovskio pareiškimus, esą Baltijos šalys bus okupuotos. 

salamakinasNuomonės apie galimą Lietuvos okupaciją klausėme visų šešių kėdainiečių Seimo narių. Operatyviausiai atsakė Vytautas Gapšys, Jonas Kondrotas ir Virginija Baltraitienė.
Kiek vėliau sulaukėme ir Algimanto Salamakino komentaro.

„Dėl Vladimiro Žirinovskio teiginių manau, jog Lietuvai ir jos politikams nereikėtų reaguoti į tokio ekscentriško žmogaus pasisakymus ir nedaryti jokių išvadų. Pats geriausias būdas nereaguoti ir nekomentuoti, nes pradėję analizuoti, reikšti savo susirūpinimą, tarsi parodai, jog iš tikrųjų kažkas baugina, kelia nerimą, jog tai rimta, pripažįsti kartu ir žmogų, jo samprotavimus. Tokių jo pasisakymų negali vertinti nei rimtai, nei nerimtai. Tiesiog reikia nereaguoti ir viskas. Daugelis klausė jo kalbų, pasisakymų, matė jo poelgius politikoje. Taigi ar šis žmogus gali būti vertinamas kaip rimtas, solidus politikas? Manau, kad tikrai ne“, – savo nuomonę išsakė A. Salamakinas.
Du Seimo nariai – Viktoras Uspaskichas ir Viktoras Fiodorovas – nerado laiko ar nenorėjo išsakyti savo pozicijos šiuo klausimu.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.