Per parą bendrovės „Kėdainių duona“ kepėjai iškepa apie tris tonas duonos ir pyrago gaminių. Jų asortimentas priartėjo prie aštuoniasdešimties pavadinimų. Artėjančioms šventėms Kėdainių kepėjai pasiruošę pasiūlyti ne vieną naujieną. 

Bendrovės „Kėdainių duona“ technologė Gitana Zapkienė siūlo paragauti įvairios proginės duonos ir ypač vis populiarėjančios su lazdynų riešutais bei džiovintais vaisiais.

Bendrovės „Kėdainių duona“ technologė Gitana Zapkienė siūlo paragauti įvairios proginės duonos ir ypač vis populiarėjančios su lazdynų riešutais bei džiovintais vaisiais.

Duonos kepėjai pastebi savo produkcijos sezoniškumą: vasarą kraštiečiai labiau perka duoną ir batoną, o žiemą mėgsta pasilepinti ne tik šiais gaminiais, bet ir sausainiais, kurių kėdainiečiai siūlo net iki 20 rūšių.

Mėgiami savame krašte
„Kėdainiečiai savojo krašto duoną mėgsta ir noriai perka. „Kėdainių duonos“ mėgėjai įsitikinę, kad rankomis išglostyti, iš natūralių žaliavų, be kenksmingų priedų iškepti duona ir pyragai yra gardūs bei sveiki. Stengiamės įtikti visiems vartotojams, juk skirtingų žmonių – skirtingi skoniai, poreikiai ir norai. Mūsų pasididžiavimas yra „Nevėžio“ duona. Populiari „Senolių“, „Aukštaičių“, „Šeimyninė“ duonelė, „Pagerintas“ batonas. Vasarą siūlėme užkandžiauti naujieną – duonytes su lašinukais, o žiemą pasitiksime su kitu pasiūlymu – šviesia duona ant ajerų. Jau kepame tamsią duoną ant ajerų, ji labai mėgiama valgytojų, tad nutarėme sulaužyti tradicijas ir Lietuvos ūkininkų auginamų ajerų skonį pasitelkti šviesios duonos pagardinimui“, – sakė dvylika metų duoną kepanti ir nuolat naujus receptus kurianti bei tobulinanti bendrovės „Kėdainių duona“ technologė Gitana Zapkienė.

Kedainiu-duona_4662Džiugina progine duona
„Nuolat galvojame, kaip pagerinti ir praturtinti savo produkciją. Vietoje stovėti nesinori. Tad nuolat investuojame į gamybos įrenginius, kad pasiektume kuo aukštesnę kokybę. Neseniai įsigijome naują krosnį, leidžiančią pasiekti geresnių rezultatų“, – sakė įmonės direktoriaus pavaduotoja Laura Valentinienė.
Būsimoms žiemos šventėms bendrovės „Kėdainių duona“ kolektyvas siūlo nepamiršti jų siūlomų gaminių. „Pastaruoju metu ypač populiarėja mūsų kepama proginė duona su lazdynų riešutais ir džiovintais vaisiais. Ja prekiaujame įvairiose mugėse, parodose, o neretai kepame ir pagal individualius užsakymus. Galime iškepti ir pačių įvairiausių duonų kolektyvinėms bei asmeninėms šventėms. Kepame kepaliukus nuo 100 gramų iki penkių kilogramų. Ypač įsimintiną duonos kepalą iškepėme šiųmetei Jūros šventei. Mūsų penkių kilogramų duoninė žuvelė sėkmingai „išplaukė“ į Klaipėdą ir ten sulaukė didelio susižavėjimo bei įvertinimo. Jeigu Kėdainių įmonių, įstaigų bei organizacijų vadovai nori pradžiuginti savo darbuotojus netradicinėmis valgomomis dovanomis, gali drąsiai kreiptis į mus – rasime sprendimą ir įvykdysime užsakymus. Juos priimame firminėje parduotuvėje arba telefonais 8 600 20 306 ir 8 600 20309“, – netradiciškai pasitikti šventes siūlo L. Valentinienė.

„Kėdainių duonos“ kepinių asortimentas priartėjo prie aštuoniasdešimties pavadinimų.

„Kėdainių duonos“ kepinių asortimentas priartėjo prie aštuoniasdešimties pavadinimų.

Kviečia dalyvauti loterijoje
Kiekvieną ankstyvą rytą „Kėdainių duonos“ sunkvežimiai su šviežia produkcija išvažiuoja į Kėdainių, Panevėžio, Jonavos, Radviliškio, Raseinių, Ukmergės rajonų parduotuves.
Pačių šviežiausių ir gardžiausių kepinių patartina ieškoti firminėje bendrovės parduotuvėje, esančioje prekybos centro „Norfa“ J. Basanavičiaus g. 49 patalpose, Kėdainių prekyvietėse, įsikūrusiose J. Basanavičiaus g. 91 ir Josvainių g. 25. Ten tradiciškai, artėjant šventėms, vykdoma loterija – perkantieji kėdainiečių iškeptos duonos ar sausainių bent už 10 litų turi galimybę kalėdiniam stalui laimėti „Kėdainių duonos“ gaminių net už penkiskart didesnę sumą – 50 litų.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Deimante

    „Kedainiu duona“ tikrai skani ir originali. Gaila, kad jos nerandu didziuosiuose prkybos centruose, kuriuoe perku kitus produktus. O atskirai ieskoti ne visada pakanka laiko ir ryzto…

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.