Ankstyvą kovo 21-osios rytą Kauno Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai Kėdainių mieste, M. Daukšos gatvėje, vykdė priemonę, skirtą neblaiviems vairuotojams, taip pat vairuotojams, kurie apsvaigę nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, nustatyti. 

Ankstyvą rytą vairuotojų blaivumą tikrinę policininkai pažeidimų protokolus išrašė dviratininkui ir motorolerio vairuotojui.

Ankstyvą rytą vairuotojų blaivumą tikrinę policininkai pažeidimų protokolus išrašė dviratininkui ir motorolerio vairuotojui.

Pareigūnai sustabdė ir patikrino 149 transporto priemones. Jie nustatė 2 Kelių eismo taisyklių pažeidimus: sustabdė neblaivų dviratininką (jis pripūtė 1,01 prom.), taip pat administracinių teisės pažeidimų protokolą surašė motorolerio vairuotojui, kuris neturėjo teisės vairuoti šios transporto priemonės.
Nustatyta, kad 6 vairuotojai buvo vartoję alkoholį, bet neviršijo leistinos normos.
Kėdainių r. PK informacija

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Vairuojantis

    Tam dviratininkui taip ir reikia. Kažkodėl įprasta piktintis neblaiviais automobilių vairuotojais, o keliais vingiuojantys dviratininkai ir svirduojuojantys pėstieji juk kelia ne mažiau pavojaus.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.