„Savo klientams nuolat siūlome įvairių akcijų ir nuolaidų. Mūsų darbo tikslas – kad kiekvienas žmogus mūsų saloną paliktų su išpildytomis svajonėmis. Kiekvienų metų pradžioje mes taikome ypatingas nuolaidas ekspozicijų baldams, kad galėtume atsinaujinti. Tad norintiems patogių, funkcionalių ir modernių virtuvės baldų, dabar pats metas mus aplankyti“, – užsukti į Vokiečių gatvėje esantį jaukų saloną kvietė UAB „Pelėdos baldai“ direktorius Arūnas Vaitkevičius. 

„Pelėdos baldų“ direktorius Arūnas Vaitkevičius kėdainiečius kviečia pasinaudoti viliojančiu pasiūlymu nebrangiai atnaujinti virtuvę.

„Pelėdos baldų“ direktorius Arūnas Vaitkevičius kėdainiečius kviečia pasinaudoti viliojančiu pasiūlymu nebrangiai atnaujinti virtuvę.

Aplankius saloną, laukia tikrai malonios staigmenos. Vienas iš ekspozicijoje esančių virtuvės baldų komplektų parduodamas net 40 procentų pigiau: už 1 740 eurų, nors ankstesnė jo kaina buvo 2 900 eurų. „Šis baldų komplektas kiekvienam norinčiam atnaujinti virtuvę – puikus pirkinys. Jame sudėta daug įvairių patogių detalių. Kasmet padarome ekspozicinį modelį su visomis naujienomis: moderniais mechanizmais, lengvai ir patogiai atidaromais stalčiais. Metams pasibaigus tą komplektą parduodame. Dabar kaitos laikas. Komplektas pagamintas iš itališkų ir austriškų medžiagų, jame – įrengtas taupusis LED apšvietimas“ – sakė A. Vaitkevičius.

„Pelėdos baldų“ užsakymai priimami Vokiečių g. 1, Kėdainiuose (prie „Statoil“ degalinės).

„Pelėdos baldų“ užsakymai priimami Vokiečių g. 1, Kėdainiuose (prie „Statoil“ degalinės).

Baldai – ilgaamžis daiktas
„Pelėdos baldų“ gamintojai kėdainiečiams puikiai pažįstami. Nors su šiuo vardu bendrovė gyvuoja tik trejus metus, Arūno Vaitkevičiaus baldininkų komanda sėkmingai dirba jau arti dvidešimties metų.
„Pelėdos baldai“ ne tik Vidurio, bet ir visoje Lietuvoje žinomi patikimais virtuvės, biurų baldais, kompaktiškomis spintų sistemomis.
Darbo šio kolektyvo baldininkams netrūksta ištisus metus. „Gal kiek mažiau užsakymų turime pavasarį, kai žmonės išeina į daržus, vasarą, kai atostogauja, ir rugsėjo pradžioje, kai vaikai išleidžiami į mokyklas. Šiaip vos spėjame suktis ir gamybos nenutraukiame niekada“, – sakė A. Vaitkevičius.
„Baldai – ilgaamžis daiktas, kuris žmogui turi tarnauti pakankamai ilgai, todėl iš labai gausios pasiūlos medžiagų mes pasirinkome tik patvariausias, labai didelės spalvų gamos laminuotas medžio drožlių plokštes. Dar turime natūralios medienos fasadų apdailai.
Baldų mados gana sparčiai keičia vienos kitas. Ant bangos būna plokščių tekstūros įvairovė ar keičiasi spalvos, tačiau pastebime, kad vis dažniau sulaukiame prašymų pagaminti ne tik gražius, bet ir patogius baldus.
Patirtis leidžia išskirti kelias užsakovų grupes: jaunimas labiau linkęs į modernizmą, paprastumą, o brandesni žmonės labiau nori klasikos ir patogumo bei funkcionalumo. Mūsų klientai labai įvairūs. Sulaukiame ir tokių, kurie pirmą kartą įsirengia namus, ir tokių, kurie juos keičia jau ketvirtą ar penktą kartą“, – sakė A. Vaitkevičius.

Vienas iš ekspozicijoje esančių virtuvės baldų komplektų parduodamas net 40 procentų pigiau – už 1 740 eurų, nors ankstesnė jo kaina buvo 2 900 eurų.

Vienas iš ekspozicijoje esančių virtuvės baldų komplektų parduodamas net 40 procentų pigiau – už 1 740 eurų, nors ankstesnė jo kaina buvo 2 900 eurų.

Skirtingi klientai – skirtingi norai
„Pelėdos baldų“ gamintojai savo gaminiams duoda dvejų metų garantiją, tačiau nuolatiniai klientai pastebi, kad neretai šioje bendrovėje pagaminti baldai tarnauja ir iki penkių kartų ilgiau.
„Užsakymų turime labai skirtingų. Būna atvejų, kai žmonės ateina jau tiksliai žinodami, ko nori. Būna tokių klientų, kurie turi tik svajonę atnaujinti namus ir jiems reikia pasiūlymų bei patarimų.
Pastebėjome, kad pokyčių labai entuziastingai nori moterys, vyrai į namų remontą bei baldų keitimą žiūri santūriau. Labai smagu, kai sulaukiame užsakymų, kada namai dar yra statomi ar kapitaliai remontuojami ir dėl baldų gamybos tariamasi dar nebaigus įsikūrimo darbų. Tada galime išpildyti daugiau norų. Sunku būna, kai žmogus atsineša kokio erdvaus namo virtuvės nuotrauką ir pageidauja tokią pačią virtuvę įsirengti standartinėse daugiabučio kukliose patalpose. Tačiau kompromisą randame visada“, – sakė „Pelėdos baldų“ projektuotojas Regimantas Stankevičius.

Projektuotojas Regimantas Stankevičius kiekvienam klientui negaili patarimų, kad  baldai namuose būtų patogūs ir funkcionalūs.

Projektuotojas Regimantas Stankevičius kiekvienam klientui negaili patarimų, kad
baldai namuose būtų patogūs ir funkcionalūs.

Svarbūs – trys žingsniai
„Mes išskiriame tris svarbius žingsnius: baldų projektavimą, gamybą ir montavimą. Visus šiuos žingsnius žengiame patys, tad galime atsakyti už galutinį rezultatą“, – sakė „Pelėdos baldų“ direktorius Arūnas Vaitkevičius.
Baldų gamyba prasideda klien­tui atėjus į gamintojo saloną, išsakius savo idėjas ir norus bei projektuotojui paruošus kelis galimo projekto variantus. „Kai jau turime keletą variantų, tada ieškome galutinio sprendimo. Jį lemia ir patalpos, ir norai, ir galimybės.
Į gamybą projektas atiduodamas tik visiškai išbaigtas ir suderintas.
Visa gamyba vyksta mūsų gamybinėje bazėje Pelėdnagiuose, vienoje vietoje, be tarpininkų. Tai leidžia maksimaliai mažinti išlaidas ir kontroliuoti atliekamų darbų kokybę bei terminus.
„Pelėdos baldų“ gamybos procesas turi šiuos etapus: plokštės supjaunamos dešimtosios milimetro tikslumu Italijos įmonės „Casolin“ staklėmis; briaunos laminuojamos visiškai automatizuotomis vokiečių gamybos „Brandt“ laminavimo staklėmis; galiausiai baldai pakuojami ir laukia kelionės pas šeimininkus.
Baldus galime pristatyti į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį. Pristačius baldus jie sunešami ir sumontuojami tą pačią dieną“, – baldų gamybos ypatumais dalijosi „Pelėdos baldų“ vadovas.

Konkurencija – spyris eiti pirmyn
Baldų gamintojų netrūksta ne tik Lietuvoje, bet ir Kėdainiuose. Kas padeda konkurenciją atlaikyti „Pelėdos baldų“ gamintojams? „Matyt, per netrumpą darbo laiką jau esame užsitarnavę patikimumo ir kokybės vardą. Baldų gamintojų tikrai netrūksta. Tad norint išlikti reikia su laikmečiu eiti koja kojon, domėtis naujovėmis ir nepamiršti, kad klientų norai su profesionalų patarimais gali sukurti stebuklus. Gamintojai turi dėti daug pastangų, tada rezultatai būna puikūs“, – įsitikinęs A. Vaitkevičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.