Įvykius tiria policijos pareigūnai.

Įvykius tiria policijos pareigūnai.

Pastarosiomis dienomis į nieko neįtariančių žmonių butus įsiveržę užpuolikai nereikalauja jokių daiktų ar pinigų. Jie, staigiai įpuolę į vidų, nespėjusius susigaudyti žmones tiesiog sumuša – tam tinka ir kojos, ir net metaliniai strypai.

Lapkričio 18 d., trečiadienį, apie 23.00 val., Kėdainiuose, į namus įsiveržė buvęs 25 metų moters vyras. 27 metų buvęs sutuoktinis gyvena atskirai. Pranešama, kad neblaivus (nustatytas 0,86 promilių girtumas) kartu su savo draugu, metaliniu strypu bei kojomis sumušė ne tik moterį, bet ir tuo metu bute buvusius du 25 ir 27 metų vyrus. Nukentėjusieji dėl galvos, rankos ir kojos traumų kreipėsi į Kėdainių ligoninės priėmimo skyrių, kur po medikų apžiūros išleisti gydytis ambulatoriškai.

Vienas nukentėjusiųjų, atėjęs prie savo automobilio BMW 318, kuris stovėjo Kėdainiuose, Liepų al. 25 namo kieme, pastebėjo, kad yra subraižytos automobilio dešinės pusės durelės. Žala – 200 eurų.

Panašus incidentas įvyko dieną prieš. Lapkričio 17-ąją į policiją kreipėsi 77 metų vyriškis. Jis aiškino, kad apie 18.30 val. į laiptinės kodinę spyną paskambino asmuo ir pranešė, kad nori įteikti registruotą laišką jo sūnui. Senukas įleido minėtą asmenį į laiptinę, tačiau šis įsiprašė į butą, kadangi laiptinėje esą nepatogu pasirašinėti. Pareiškėjui uždarinėjant buto duris, netikėtai į vidų įsibrovė ir antras asmuo. Jis sudavė 77 metų vyriškiui smūgį į veidą, o vyrui parkritus, pirmasis įspyrė į veidą. Minėti asmenys nieko nepagrobė ir nereikalavo. Po smūgių abu užpuolikai pasišalino.

Įvykius tiria policijos pareigūnai.

„Kėdainių mugės“ inf. 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.