Kėdainių rajono savivaldybėje su vietos verslininkais ir meru Sauliumi Grinkevičiumi susitikęs Lietuvos krepšinio lygos (LKL) prezidentas Remigijus Milašius patikino, kad Kėdainių „Nevėžio“ klubas yra LKL šeimos dalis ir visi jos nariai nori matyti šį klubą toliau žaidžiantį stipriausioje šalies krepšinio lygoje.

„Visi puikiai žinome, didžioji dauguma LKL rungtyniaujančių klubų įvairiais laikotarpiais yra susidūrę su didesniais ar mažesniais sunkumais, yra turėję panašių bėdų. Pradedant nuo ankstesnių Kauno „Žalgirį“ ištikusių bėdų, baigiant finansinėmis problemomis, kurios pastaraisiais metais kamavo Šiaulių ir Klaipėdos „Neptūno“ klubus. Tačiau laikas bėga, viskas keičiasi… Bet visų pirma privalote žinoti, kad aš, kaip visus klubus atstovaujantis LKL prezidentas, noriu matyti Kėdainių klubą žaidžiantį aukščiausiame lygyje, visa mūsų bendruomenė palaiko „Nevėžį“. Tiesa, patys Kėdainiai turi nuspręsti, ar ir toliau nori turėti klubą, žaidžiantį stipriausioje šalies lygoje“, – teigė LKL prezidentas.

R. Milašius pabrėžė, kad finansiniai nesklandumai, su kuriais klubas susidūrė dar prieš keletą metų, yra tikrai menki, lyginant su tomis problemomis, kurios kamavo kitus LKL pirmenybėse rungtyniaujančius klubus.

„Laikas bėga, situacija keičiasi. Todėl Kėdainių klubui reikia priimti sprendimus. Tačiau mano manymu, šioje vietoje reikia tiesiog vietos verslininkų vienybės, o visa kita jūs turite. Turite geriausią areną, kurios jums pavydi kiti, kurie nuo jūsų kopijuoja ją. Žinau, kad Marjampolė nori tokios pat arenos, ir Plungė.

Aura čia ypatinga, reikia tuo džiaugtis. Komanda žaidžia stipriausioje šalies lygoje, aš matau ir žiūrovai čia renkasi… Būtų daugiau pergalių, tuomet Kėdainių arena būtų pilnutėlė. Taigi dar kartą noriu pakartoti, kad Lietuvos krepšinio lygai reikia Kėdainių“, – pabrėžė LKL prezidentas.

Anot jo, krepšinio sezonui artėjant link pabaigos, bus pradėtos vertinti kitą sezoną LKL norinčių žaisti krepšinio klubų finansinės galimybės, todėl Kėdainių „Nevėžio“ klubui reikalingi skubūs sprendimai.

„Nežiūrint į vietą turnyro lentelėje, visi  klubai stengsis išlikti stipriausioje lygoje, nes dabar jau visi nori būti LKL, o norinčiųjų ir turinčiųjų teisę sportiniu principu ateiti yra.   Pavyzdžiui, Šakių „Vytis“, iškovojęs trečiąją vietą NKL čempionate,  iki balandžio 27 d. turi patvirtinti savo apsisprendimą. Kalbant dar plačiau, jei Marijampolė, Plungė turėtų reikalavimus atitinkančias arenas, jau šiandien žaistų LKL“, –įsitikinęs R. Milašius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.