„Labai blogai, kai komanda iš anksto nurašo varžovą ir patiki savo pergale be mūšio. „Nevėžis“ vos negavo antausio nuo silp­nesnės lygos komandos. Varžovus privalu gerbti, kitaip galima skaudžiai nusivilti“, – po išvargtos pergalės prieš Nacionalinės krepšinio lygos lyderius – Vilniaus „Perlas-MRU“ ekipos krepšininkus – sakė Kėdainių komandos aistruoliai.

Dvikova su silpnesnės lygos lyderiais „Nevėžiui“ tapo nemenku iššūkiu – kėdainiečiai vos vos išvargo trimis taškais vainikuotą pergalę rezultatu 76:73.

Mindaugo Budzinausko vadovaujami Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai penktadienį namų arenoje vykusiose draugiškose rungtynėse tik trijų taškų persvara rezultatu 76:73 (17:23, 14:20, 23:18, 22:12) įveikė vilniečius.
Nors susitikimas ir buvo draugiškas, žaidėjai sirgaliams dovanojo labai atkaklią, įtemptą kovą. Mindaugo Sakalausko treniruojama „Perlas-MRU“ ekipa savo pranašumą ėmė demonstruoti jau pirmosiomis mačo minutėmis – aštuonis taškus be atsako pelnę vilniečiai privertė sunerimti šeimininkus, kurie savo naudai žaidimą pakreipė tik įsibėgėjus ketvirtam kėliniui.
Ypač dramatiškai ir nervingai klostėsi ketvirtasis ketvirtis, kai abi komandos bandė įrodyti savo pranašumą. Tačiau sėkmė atsigręžė į šeimininkus ir leido jiems pasidžiaugti kuklia pergale.
„Norėjome prasmingai išnaudoti tuštoką laiką. Gavome gerą pamoką, kad visus varžovus privalu gerbti“, – po rungtynių sakė „Nevėžio“ komandos treneris Mindaugas Budzinauskas.
Geriausiai „Nevėžio“ gretose rungtyniavo Justas Tamulis, pelnęs 14 taškų.
Vilniečių ekipoje išsiskyrė 23 taškus pelnęs Tadas Rinkūnas.
Artimiausias rungtynes Lietuvos krepšinio lygoje Kėdainių komanda žais kovo 21 dieną išvykoje su „Lietuvos rytu“.