Baltijos krepšinio lygoje („Triobet“ BBL) triuškinančią pergalę iškovojo Kėdainių „Nevėžis“, kuris namuose 94:60 (16:17, 20:14, 23:13, 35:16) nugalėjo Atyrau „Barsy“ klubą.

krepsinisbarsyVangiai žaidę pirmuosius du kėlinius Pauliaus Juodžio auklėtiniai žaidimo kontrolę į savo rankas perėmė antrojoje dvikovos pusėje. Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo tik penkiais taškais, o nuaidėjus finaliniam teisėjų švilpukui „Nevėžio“ pranašumas buvo stulbinantis – 34 taškai.

„Nevėžio“ ekipai 22 taškus pelnė Ignas Vaitkus, 21 – Paulius Petrilevičius, 16 – Carlas Engstromas, 15 – Ivanas Smiljaničius. Toni Prostranas pasižymėjo net 17 rezultatyvių perdavimų.

„Barsy“ komandai 19 taškų pelnė Trevinas Parksas, 17 – Michailas Jevstignejevas, 15 – Pavelas Michejevas.

Po šio įtikinančios pergalės Kėdainių komanda BBL A grupėje septynių ekipų rikiuotėje įsitvirtino pirmojoje vietoje.

Kitas rungtynes namuose „Nevėžis“ žais gruodžio 10-ąją, šeštadienį, 16.30 val. Kėdainiečių varžovai Lietuvos krepšinio lygos pirmenybėse bus „Šiaulių“ komanda. Į šią dvikovą krepšininkai kviečia sirgalius atsinešti minkštų žaislų, nes „Nevėžis“ trečiąkart dalyvaus akcijoje „Žaislų lietus“. Krepšinio mėgėjų padovanoti žaislai bus perduoti socialiai remtinų šeimų vaikams, kad jų Kalėdos būtų džiugios ir smagios.