Netikėtą pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate iškovojo Kėdainių „Nevėžio“ ekipa. Kėdainiečiai išvykoje net 72:56 nugalėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie jau po pirmojo kėlinio turėjo susikrovę dviženklį pranašumą – 19:9.

Antrajame kėlinyje spurtą 5:19 surengė „Nevėžis“ ir po dviejų Ivano Smiljaničiaus tritaškių svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (24:28).

Ketvirčio pabaigoje galingą bloką Vaidotui Volkui išrašė Laurynas Birutis, tačiau prieš ilgąją pertrauką vis dar priekyje buvo kėdainiečiai – 28:30.

Po ilgosios pertraukos „Nevėžis“ pratęsė savo sėkmingą žaidimą ir prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo dviženklį pranašumą – 44:55.

Ketvirtajame kėlinyje varžovų arčiau nebeprisileidę kėdainiečiai šventė įtikinamą pergalę rezultatu – 56:72.

„Nevėžį“ į pergalę vedė Ivanas Smiljaničius (10 atkovotų kamuolių), pelnęs 21 taškų., Paulius Petrilevičius 14, Jermaine’as Love’as 13, Ignas Vaitkus 10 taškų.

„Vytauto“ gretose pasižymėjo Tomas Delininkaitis, pelnęs 19 taškų.

Po šios pergalės, kurią „Nevėžis“ pelnė po devynių iš eilės pralaimėjimų, Kėdainių ekipa LKL turnyrinėje lentelėje dešimties komandų rikiuotėje užima devintąją vietą, vienu tašku lenkiantis „Šiaulius“.

„Nevėžiui“ dar liko dvejos rungtynės: 23 dieną išvykoje laukia dvikova su Utenos „Juventus“, o 26 dieną namuose – su Panevėžio „Lietkabeliu“.