Kėdainių „Nevėžis“ du kėlinius kaip lygus su lygiu kovojo su Lietuvos krepšinio lygos čempionais, bet aukštesnis meistriškumas padarė savo.

Tituluotajam „Žalgiriui“ rimčiausiai priešinosi Mindaugas Kupšas, pelnęs 17 taškų.

Kauno „Žalgiris“ išsivežė pergalę iš Kėdainių rezultatu 90:67 (20:25, 20:14, 25:15, 25:13).

„Nevėžis“ ambicingai pradėjo rungtynes. Po keturių tritaškių pirmajame kėlinyje šeimininkai netgi buvo atitrūkę 22:14. Pirmąjį kėlinį „Nevėžis“ laimėjo 25:20.

Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ perėmė iniciatyvą ir išsiveržė priekį. Tačiau žalgiriečių pranašumas po dviejų kėlinių siekė tik 1 tašką – 40:39.

Pergalingą pranašumą Gintaro Krapiko auklėtiniai susikrovė trečiojo kėlinio pradžioje. Nesustabdomas „Žalgirio“ puolimo uraganas per šešias minutes sukrovė čempionams dviženklį pranašumą (58:47). „Nevėžis“ iš nokdauno nebeatsikėlė.

Antroji rungtynių pusė Kėdainių komandos sirgaliams nelabai patiko.

„Nevėžio“ gretose išsiskyrė buvęs Kauno klubo narys Mindaugas Kupšas, atlikęs dvigubą dublį – 17 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. 11 taškų surinko Tayloras Kingas, 10 – Ernestas Ežerskis (6 rez. perd.).

„Žalgiris“ yra vienintelė „Tete-a-Tete Casino-LKL“ komanda, dar nepatyrusi pralaimėjimo. Žalgiriečių sąskaitoje – visos aštuonios pergalės. „Nevėžis“ per 8 mačus laimėjo 2 kartus.

Po  rungtynių „Nevėžio“ treneris Ramūnas Cvirka sakė, kad jo auklėtiniams dvikovoje pritrūko ne energijos, bet taiklių metimų: „Varžovai buvo taiklesni, ta rodo statistika. Kauniečiai geriau pataikė ir tolimus metimus, ir iš po krepšio. Be to, mes neišpildėme plano – nedaryti žioplų klaidų.“