Gražią pergalę net ir plieskiant nepakeliamam karščiui praėjusį sekmadienį namuose iškovojo Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos pirmenybėse rungtyniaujanti „Nevėžio“ vienuolikė. Kėdainiečiai be didesnio vargo rezultatu 4: 1 (2:0) sutriuškino kaimynus iš Jonavos.

Dvikovoje tarp kėdainiečių ir jonaviškių netrūko aistrų, už ginčus su teisėjais ne kartą pareikšti įspėjimai, o jonaviškių treneris Vytautas Stanevičius rungtynes baigė tribūnose.

Šį pergalė „Nevėžio“ komandai buvo jau šeštoji iš eilės ir leido ekipai įsitvirtinti antrojoje trylikos klubų turnyrinės lentelės vietoje.

Prieš šias rungtynes laukta atkaklios kovos, bet kėdainiečiai šį kartą tiesiog pranoko Jonavos futbolininkus. Jau pirmajame kėlinyje po taiklių kėdainiečių Nerijaus Kestenio ir Evaldo Kugio smūgių „Nevėžis“ solidžiai išsiveržė į į priekį.

Antrajame kėlinyje šeimininkų pergalę užtvirtino Martynas Juknevičius ir Modestas Atmanavičius. Jonaviškiams paguodos įvartį pelnė B. Spietinis.

Po rungtynių „Nevėžio“ treneris juokavo, kad šią pergalę atnešė naujas pasiruošimo būdas: „Kadangi lauke buvo labai karšta, tai prieš dvikovą su jonaviškais nutarėme neužsisėdėti, bet pažaisti krepšinį. Vadinasi, tokia taktika buvo gera. Šiaip galvojome, kad bus sunkios rungtynės, juk kaimynai tiesiog pavogė tris pernykščius mūsų lyderius. panašu, kad ten jie vietos kol kas nerado. Smagu laimėti principinę dvikovą.“