Pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Kėdainių „Nevėžio“  krepšininkai, kurie svečiuose kiek netikėtai 95:84 (18:25, 16:11, 31:22, 30:26) įveikė pirmąją nesėkmę patyrusią Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą.

kase_5384Nors pirmajame kėlinyje Aido Viskonto vedami pasvaliečiai žaidė užtikrintai ir gerokai atitrūko, vėliau žaidimą į savo rankas perėmė kėdainiečiai.
Jau antrojo ketvirčio viduryje „Nevėžio“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir sugebėjo išlyginti rezultatą – 34:34. Tiesa, ketvirtį dvitaškiu baigęs Evaldas Kairys vėl sugrąžino nežymią persvarą Pasvalio komandai – 36:34.
Vaizdas aikštelėje pasikeitė po didžiosios pertraukos. Kėdainių krepšininkai pradėjo pataikyti iš toli ir po truputį tolti nuo varžovų. Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes penkis taškus iš eilės pelnė Andrius Aleksandrovas, du baudų metimus iš eilės pridėjo Roderickas Camphoras ir svečių pranašumas pirmą kartą tapo dviženklis – 74:64. Negana to, po dar keturių iš eilės „Nevėžio“ taškų pasvaliečių deficitas jau pasiekė keturiolikos taškų ribą – 64:78. Tarsi atsibudę iš miego Pasvalio krepšininkai gerokai suaktyvino gynybą ir tai netruko duoti vaisių. „Nevėžio“ krepšininkai ėmė klysti, o A.Viskontas likus žaisti tris minutes sumažino aikštės šeimininkų deficitą iki šešių taškų – 74:80. Visgi lemiamomis akimirkomis kėdainiečiai šaltakraujiškai realizavo baudų metimus ir iškovojo pergalę.
„Nevėžio“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 23 taškus pelnęs V. Volkus ir 18 taškų pataikęs A. Aleksandrovas.
Šeimininkų komandoje rezultatyviausias buvo 21 tašką pelnęs A. Viskontas.
Po pirmosios pergalės „Nevėžio“ treneris Virginijus Sirvydis gyrė auklėtinius: „Vyrai atidirbo nuostabiai. Galiu tik pagirti. Žinoma, buvo klaidelių rungtynių pabaigoje, kai varžovai mus spustelėjo. Matosi, kad mūsų jaunieji žaidėjai iš JAV dar pripratę prie savų taisyklių: sulenda į kampą ir bando prašyti minutės pertraukėlės. Bet šiaip visi atidirbo nuostabiai, baudas puikiai sumetėme. Nors stipriai pralaimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių, baudos mus išgelbėjo.“
Kitas LKL rungtynes „Nevėžis“ išvykoje rugsėjo 30-ąją žaidžia su Klaipėdos„Neptūnu“, o namuose spalio 2 dieną 18 valandą Kėdainių ekipa susikaus su Vilniaus „Lietuvos rytu“.