Kėdainių krepšinio klubas „Nevėžis“ šį sezoną pasitiks stipriai pasikeitęs, bet to, kelsis į naująją miesto areną ir savo sirgaliams pirmą kartą siūlo įsigyti sezoninius abonementus.

Pastarieji suteiks galimybę be papildomo mokesčio stebėti krepšinio klubo „Nevėžis“ rungtynes namų arenoje visą 2013/2014 metų sezoną.
„Šį sezoną rungtyniausime dar visiškai naujoje, kur kas erdvesnėje Kėdainių arenoje, talpinančioje daugiau nei 2 tūkst. sirgalių, todėl tikimės didesnio kėdainiečių susidomėjimo klubu ir didžiulio mus palaikančio jų būrio per kiekvienas rungtynes namuose. Turėdami galimybę savo žaidimą demonstruoti patogesnėje arenoje, norime tokią galimybę suteikti ir savo sirgaliams“, – sakė Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ direktorius Karolis Kalvaitis ir džiaugiasi, jog trenerio Gintaro Leonavičiaus vedama ekipa šiemet surinkta stipriausios sudėties klubo istorijoje.
K. Kalvaičio teigimu, klubui iškelti ambicingi, tačiau gražūs ir dideliu darbu bei bendromis visų pastangomis pasiekiami tikslai. „Bus svarbus ne tik kiekvienas metimas, bet ir kiekvienas ekipos palaikyti atėjęs sirgalius. Ne veltui būrys aktyviai komandą palaikančių sirgalių nuo seno vadinamas šeštuoju žaidėju aikštelėje“, – įsitikinęs K. Kalvaitis.
Prekyba ekipos abonementais prasidės rugsėjo 3 d., antradienį, 10 val. Abonementus platins „Tiketa“. Pradinė abonementų kaina – nuo 39 litų. Abonementų už tokią kainą kiekis ribotas. Taip pat bus galima įsigyti ir VIP abonementą, kuris suteiks papildomų privilegijų – atskirą automobilio stovėjimo vietą prie arenos ir leis VIP abonemento turėtojui nemokamai vaišintis tiek gėrimais, tiek užkandžiais arenos bare. VIP abonementas kainuos nuo 236 litų. Vėliau visi abonementai brangs.
„Būti komandos aistruoliu, turint abonementą, yra ne tik paprasčiau, patogiau, bet ir finansiškai patraukliau“, – teigia K. Kalvaitis.
Planuojama, jog šį sezoną ekipa namuose sužais apie 20 rungtynių. Klubas rungtyniaus Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ir Baltijos krepšinio lygoje (BBL).

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.