Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos dvyliktojo turo Pakruojo „Kruojos–2“ ir Kėdainių „Nevėžio“ susitikime užfiksuota rezultatyvi kėdainiečių pergalė rezultatu – 3:0 (2:0).

Po pastarosios pergalės „Nevėžis“ turi 27 taškus kaip ir lygoje lyderiaujanti Jonavos „Lietava“.

Po šio gražaus laimėjimo Kėdainių futbolininkai pavijo lygos lyderius – Jonavos „Lietavą“ – ir įsitvirtino antrojoje turnyrinės lentelės, atspindinčios 18 ekipų situaciją, vietoje.

Dvikova Pakruojyje kėdainiečiams nebuvo itin sunki. Pirmajame kėlinyje jau 16–ąją minutę vieną gražiausių sezono įvarčių pelnė Evaldas Kugys, po kurio taiklaus smūgio „Nevėžis“ išsiveržė į priekį – 1:0. Ilgai neteko laukti ir antrojo kėdainiečių įvarčio – 18–ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Aivaras Lyberis „Nevėžio“ pranašumą padvigubino – 2:0. „Kruojos–2“ futbolininkai taip pat sukūrė keletą gaisrų svečių baudos aikštelėje, tačiau įvarčių pelnyti šeimininkams nepavyko. Po pirmojo kėlinio kėdainiečiai pirmavo – 2:0.

Antrajame kėlinyje kamuolio kontrolė ir toliau priklausė „Nevėžiui“. 65–ąją minutę Armando Tarlazis pralaužė varžovų vartininko gynybą ir, sėkmingai užbaigęs ataką, komandai leido išsiveržti į priekį– 3:0. Rungtynių metu Pakruojo ekipoje technišku žaidimu išsiskyrė Edelino Miguel Ie, deja, jo pastangų įvarčiui pelnyti neužteko. Iki kėlinio pabaigos rezultatas išliko nepakitęs, ir pelnytą pergalę bei svarbius tris taškus iš Pakruojo išsivežė Kėdainių vienuolikė.

Kitas rungtynes „Nevėžis“ taip pat žais išvykoje – birželio 13-ąją, šeštadienį,13 valandą kėdainiečiai susikaus su Radviliškio „Lokomotyvu“.