Kėdainių „Nevėžis“ užbaigė žygį 2016 metų Lietuvos futbolo federacijos Taurės varžybose. Rugpjūčio 20 dieną Taurės ketvirtfinalyje kėdainiečiai savo aikštėje turėjo pripažinti „A” lygoje rungtyniaujančio Kauno „Stumbro“ pranašumą 0:3 (0:1).

Kėdainiečiai savo aikštėje turėjo pripažinti „A” lygoje rungtyniaujančio Kauno „Stumbro“ pranašumą.

Pirmąjį kėlinį „Nevėžis“ su kauniečiais kovėsi lygioje kovoje, bet pačioje kėlinio pabaigoje praleido įvartį.

Antrajame kėlinyje „Stumbras“ pelnė dar du įvarčius, o kėdainiečiai savo sukurtų progų įvarčiais nepavertė.

Po rungtynių „Nevėžio“ strategas Vitalijus Stankevičius sakė, kad dėl šio pralaimėjimo labai nenusivylė: „Labai ačiū komandai, kuri gana neblogai sužaidė. Mums teko kovoti prieš patyrusius žaidėjus, tad šios rungtynės Kėdainių jaunimui buvo labai puiki pamoka. Patirtis rodo, kad labai sunku žaisti prieš patyrusius puolėjus. Jie puikiai atliko savo darbą ir mus nuskriaudė trimis įvarčiais.

Mes turime tikslų Pirmojoje lygoje. Ten norime neapleisti pozicijų pirmajame penkete, tad koncentruojamės į Lygos pirmenybes ir jose atiduodame maksimalias jėgas. Pamažu einame į priekį. Smagu, kad jaunimas nenuvilia, tobulėja ir grūdinasi.“