Po nesėkmingai pasibaigusių rungtynių išvykoje, kai Kėdainių futbolininkai turėjo pripažinti kuklų 1:0 Tauragės „Tauro“ pranašumą, savo žiūrovų akivaizdoje „Nevėžis“ atsitiesė prieš „Utenį“.

Rungtynėse tarp kėdainiečių ir uteniškių aistros virė iki finalinio teisėjo švilpuko, mat  abi vienuolikės siekė pergalės.

Rungtynėse tarp kėdainiečių ir uteniškių aistros virė iki finalinio teisėjo švilpuko, mat abi vienuolikės siekė pergalės.

Kėdainiečiai Utenos vienuolikę įveikė rezultatu 1:0 (1:0).
Pergalingą ir vienintelį įvartį šiame susitikime dar pirmajame kėlinyje pelnė Marius Bezykornovas, sėkmingai realizavęs 11 metrų baudinį.
Skaudų praradimą dvikovos šeimininkai patyrė rungtynių pradžioje, kai traumą patyrė Modestas Atmanavičius.
„Galiu pasveikinti komandą su pergale, vyrai labai stengėsi. Pasirinkome gynybinę taktiką, atakavome staigiomis kontratakomis. Džiaugiuosi kovingai žaidusia komanda ir pelnytai įsirašytais reikalingais trimis taškais“, – po rungtynių sakė „Nevėžio“ strategas Saulius Vertelis.
Treneris atviravo, kad baiminosi susitikimo su „Uteniu“, nes tai stipri komanda, o prieš šias rungtynes „Nevėžis“ turėjo netekčių, traumuotus patyrusius žaidėjus pakeitė jauni futbolininkai. Vis tik jie susitvarkė su užduotimi.
„Nevėžis“ įsirašė tris taškus ir dabar tik vienu tašku atsilieka nuo LFF I lygos turnyro lyderių, Kauno komandų „Spyris“ ir „Stumbras“.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.