Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai pakilo į ketvirtąją „Tete-a-Tete Casino-LKL“ turnyro lentelės poziciją.

Dvikovoje su pasvaliečiais „Nevėžis“ pademonstravo pavydėtiną atkaklumą ir išplėšė gražią pergalę rezultatu 77:73.

Pauliaus Juodžio auklėtiniai namuose 77:73 palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir iškovojo ketvirtąją pergalę pastarosiose penkeriose rungtynėse.

Neabejotinai gražiausia rungtynių akimirka tapo „Pieno žvaigždžių“ puolėjo Osvaldo Olisevičiaus „raketa“ iš savos aikštės pusės su pirmojo kėlinio pabaigą skelbiančia sirena.

„Nevėžis“ šioje dvikovoje pademonstravo pavydėtiną atkaklumą. Visas rungtynes šeimininkai vijosi „Pieno žvaigždes“. Pirmajame kėlinyje pasvaliečiai buvo nutolę net 22:9, po dviejų buvo priekyje 36:24, o trečiajame atitrūko 50:34. Tačiau „Nevėžis“ nepasidavė ir išėjo kaip nugalėtojas.

„Nevėžio“ treneris dėkojo žaidėjams, kad jie išgirdo pastabas ir į jas sureagavo.

Nors 33-ąją minutę „Pieno žvaigždės“ dar pirmavo 66:53, I. Smiljaničiaus ir K. Petrukonio duetas sukūrė stebuklą. Kartu pelnę 19 taškų, jiedu padėjo pavyti svečius ir paskutinę minutę išsiveržti į priekį. Per 5 paskutiniąsias mačo minutes įmetę tik 5 taškus, „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai pralaimėjo jau beveik laimėtas rungtynes.

„Nevėžis“ laimėjo nepaisant net 20 prarastų kamuolių, kai „Pieno žvaigždės“ suklydo 8 kartais mažiau (12).

Po septynių LKL rungtynių „Nevėžio“ sąskaitoje keturios pergalės.

Kėdainių komandą į pergąlę vedė K. Petrukonis, pelnęs 17, P. Petrilevičius ir I. Smiljaničius po 14, J. Love’as ir J. Sinica po 11 taškų.

„Pieno žvaigždžių“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė 22 taškus pelnęs A. Agafonovas.

Po šios dvikovos „Nevėžio“ treneris Paulius Juodis neslėpė geros nuotaikos: „Labai smagu, kad per didžiąją pertrauką žaidėjai išgirdo, ką jiems norėjau pasakyti. Vyrai buvo paprašyti susitelkti į žaidimą ir tai padarė. Smagu, kad į savo sąskaitą įsirašėme gražią pergalę.“