Krepšinio aistruoliai bandė spėlioti, kas nutiko „Nevėžiui“, kuris galingai startavęs Lietuvos krepšinio lygos čempionate, pastaruoju metu buvo kritęs į duobę ir net septynis kartus turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Gražia pergale namuose „Nevėžis“ šiauliečiams atsirevanšavo už pralaimėjimą išvykoje.

Gera žinia Kėdainių ekipos sirgaliams –  pagaliau „Nevėžis“ nutraukė LKL prakeiksmą, namuose įveikęs lygos autsaiderius – „Šiaulių“ krepšininkus.

Namuose po permainingos kovos kėdainiečiai šiauliečius įveikė rezultatu 81:74 (14:24, 19:18, 20:15, 28:17) palaužęs „Šiaulius“.

„Nevėžis“ išplėšė pergalę nepaisant to, kad antrajame kėlinyje atsiliko 13 taškų skirtumu.

Dvikovos šeimininkai buvo įvardijami aiškiu rungtynių favoritu, bet kaip tikras favoritas startavo „Šiaulių“ klubas, pirmąją 4 minučių atkarpą laimėjęs 11:2. Kėdainiuose dominavę šiauliečiai buvo atitrūkę ir 33:20.

Vis dėlto persvaros „Šiauliai“ neišlaikė. „Nevėžis“ 29-ąją minutę lygino skirtumą 53:53. Lemiamoje rungtynių atkarpoje kova vyko taškas į tašką, bet kantriai svečius gaudęs „Nevėžis“ pasiekė savo. 33-ąją minutę Kėdainių klubas pirmą kartą atsidūrė priekyje 63:61.

Iki pat rungtynių pabaigos vyko atkakli kova, tačiau jo sėkmę pagavo pergalių ištroškę Kėdainių krepšininkai.

„Nevėžiui“ tai buvo 5-oji pergalė per 15 „Tete-A-Tete Casino – LKL“ čempionato rungtynių. Šiauliečiai lieka su 2 pergalėmis.

Šia pergalė Kėdainių komanda atsirevanšavo „Šiauliams“ už nesėkmė pirmajame čempionato ture 92:99.

„Nevėžį“ į pergalę vedė Ignas Vaitkus, pelnęs 19, Jermaine Love’as – 18, Paulius Petrilevičius – 12 taškų.

„Šiaulių“ komandoje po 13 taškų pelnė Martynas Echodas ir Darius Gvezdauskas.

Po rungtynių „Nevėžio“ treneris Paulius Juodis sakė, kad į pergalę komandą atvedę juodas darbas: „Sėkmę lemia juodas darbas. Tik juo mes prisiviliojome pergalę. Šios rungtynės ir sėkminga jų baigtis mums buvo itin svarbi psichologiškai. Antroje rungtynių pusėje akcentavome kovą dėl atšokusių kamuolių. Kai tai sutvarkėme, perėmėme žaidimą į savo rankas. Noriu pagirti visą komandą, kuri šauniai kovėsi.“

Šiose rungtynėse „Nevėžio“ krepšininkai kvietė kėdainiečius prisijungti prie labdaros akcijos „Žaislų lietus“. Geros valios krepšinio mėgėjai sunkiau gyvenantiems vaikams paaukojo 207 minkštus žaisliukus.  Švenčių išvakarėse jie pasieks sunkiau besiverčiančiose šeimose gyvenančius vaikus.