Penkioliktąją pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate iškovojo Prienų–Birštono „Vytauto“ krepšininkai, kurie išvykoje 72:78 (17:24, 20:19, 20:51, 15:14) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ ekipą, kuriai tai buvo jau dvidešimtasis pralaimėjimas šiame sezone.

krepsinis vytautas 12Nuo pat dvikovos pradžios „Vytautas“ demonstravo geresnį žaidimą ir likus kelioms minutėms iki pirmojo ketvirčio pirmavo 7 taškais (12:19), o kėlinys pasibaigė tokiu pačiu skirtumu (17:24).

Antrajame ketvirtyje „Nevėžio“ deficitas buvo išaugęs iki 8 taškų (19:27), tačiau po keleto sėkmingų išpuolių jis sumažėjo iki 4 taškų (23:27). Visgi, prabėgus penkioms minutėms komandas skyrė dviženklis taškų skaičius (23:33). Nepaisant to, kėdainiečiai atsakė spurtu 10:6 ir dar kartą priartėjo (33:39), po dviejų

Pirmosios 20 rungtynių minučių parodė, jog „Nevėžis“ geriau dalinasi kamuoliu – aikštės šeimininkai atliko 12 rezultatyvių perdavimų, o „Vytautas“ atsakė šešiais.

Verta pažymėti, jog pirmojoje rungtynių dalyje daugiau suklydęs „Nevėžis“ (8 klaidos prieš 6), perėmė 4 kamuoliais daugiau nei „Vytautas“ – 5 perimti kamuoliai prieš vieną.

Krepsinis vytautas13 Po ilgosios pertraukos situacija kartojosi – „Nevėžis“ ištirpdė deficitą iki vieno taško (42:43), tačiau svečiai vėl nutolo (44:54), o po keleto akimirkų turėjo rekordinį 13 taškų pranašumą (46:59). Aikštės šeimininkai iki ketvirčio pabaigos sumažino skirtumą iki 7 taškų (57:64).

Ketvirtojo kėlinio septintąją minutę „Nevėžio“ legionierius Oleksandas Kolčenko smeigė tolimą metimą ir sumažino skirtumą iki 2 taškų (62:64). Likus kiek daugiau nei keturioms minutėms „Vytautas“ vėl susikrovė gana solidų pranašumą (62:70). Tiksint priešpaskutinei minutei skirtumas pasiekė dviženklę ribą (62:72). Per likusias sekundes „Nevėžis“ nesukūrė stebuklo ir pergalę šventė svečiai – 72:78.

„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė Vaidotas Volkus, pelnęs 13 taškų ir vienu mažiau pataikęs O. Kolčenko.

„Vytautą“ į pergalę vedė 17 taškų pataikęs Šarūnas Vasiliauskas.

Po šio pralaimėjimo Kėdainių ekipa LKL turnyrinės lentelės rikiuotėje su 8 pergalėmis ir 20 pralaimėjimų užima priešpaskutiniąją devintąją vietą.