„Nevėžio” futbolininkai sirgalius nudžiugino pergale.

Po trumpo vasaros atokvėpio sustiprėjęs Kėdainių „Nevėžis“ pergalingai pradėjo Lietuvos futbolo federacijos I lygos 17-to turo varžybas. Liepos 29 dieną savo miesto stadione „Nevėžio“ futbolininkai rezultatu 2:0 įveikė Tauragės „Tauro“ ekipą.

Abu įvarčius pirmajame kėlinyje įmušė Deividas Gražys ir Rimvydas Lipnevičius. Po šios pergalės „Nevėžis“ pakilo iš aštuntos turnyrinės lentelės vietos į septintą.

Šeštadienio varžybose žaidė ir keturi po vasaros pertraukos naujai prie komandos prisijungę futbolininkai: Jevgenij Moroz, Tomas Rakašius, Vilius Giedraitis, aikštelėje pakeitęs traumą patyrusį Andrei Liasiuk, bei ukrainietis Viktor Dovbysh.

Pasak „Nevėžio“ klubo direktoriaus Sauliaus Skibiniausko, netrukus aikštėje išvysime ir Darių Cibulską bei futbolininką iš Potugalijos Antonio Belo.

„Iki šių varžybų užimta 8-oji vieta turnyrinėje lentelėje mūsų netenkino. Todėl dabar mūsų tikslas – siekti pergalės kiekvienose rungtynėse“, – teigė S. Skibiniauskas.