Nors LKL rungtynėse Kėdainiuose „Vytautas“ liko be trenerio, tačiau sugebėjo įveikti „Nevėžį“ rezultatu 87:96 (20:20, 23:26, 19:25, 25:25).

„Nevėžio“ žaidime netrūko gražių momentų, tačiau įveikti „Vytauto“ kėdainiečiams nepavyko.

„Vytautas“ šventė 13-ą pergalę šį LKL sezoną, o „Nevėžis“ patyrė jau 19-ą nesėkmę.

Nugalėtojams po 24 taškus pelnė Tomas Delininkaitis ir Saulius Kulvietis, 23 įmetė Artūras Valeika, 14 – Vytenis Lipkevičius.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Jermaine’as Love’as ir Paulius Petrilevičius, pelnę po 22 taškus, Vaidotas Volkus įmetė 14, Ivanas Smiljaničius 10, Toni Prostranas ir Karolis Petrukonis po 8 taškus.

Abi komandos rungtynes pradėjo kovingai ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus 20:20.

Kieta kova tęsėsi ir antrame kėlinyje, kai komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o po Jermaine’o Love’o taiklių baudos metimų ketvirčio viduryje švieslentėje vėl degė lygybė (33:33). Prieš ilgąją pertrauką sėkmingiau sužaidęs „Vytautas“ įgavo 3 taškų pranašumą – 43:46.

Šeimininkų žaidimas pradėjo byrėti trečiojo kėlinio pabaigoje, kai varžovai smeigė du tritaškius iš eilės ir svečiai pirmą kartą įgavo dviženklį pranašumą (60:70).

Ketvirtame kėlinyje po varžovų krepšiu nukritęs „Vytauto“ gynėjas Paulius Ivanauskas sunkiai pakilo nuo parketo ir padedamas komandos draugų buvo priverstas palikti aikštelę. Pradėjus virti aistroms rungtynių pabaigoje antrą techninę pražangą gavo prieniškių strategas Virginijus Šeškus, kuris buvo priverstas palikti savo auklėtinius ir iškeliauti į rūbinę.

Net ir be trenerio likę „Vytauto“ krepšininkai neatsipalaidavo – išlaikė persvarą iki finalinio teisėjų švilpuko ir šventė devynių taškų pergalę.

Abi komandos dalijo kamuolius viena kitai į kairę ir į dešinę – „Nevėžis“ suklydo 22, o „Vytautas“ – 19 kartų.

Po rungtynių „Nevėžio“ treneris Paulius Juodis sunkiai rinko žodžius: „Nežinau net ką pasakyti. Atidavėme daug jėgų, bet pralaimėjome. Varžovas buvo stipresnis. Agresyvi gynyba mus įklampino į klaidas, nors klydo ir varžovai.“

O „Vytauto“ strategas Virginijus Šeškus tik gerais žodžiais minėjo komandą: „Ačiū vyrams už puikų žaidimą.“