„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate namuose „Nevėžio“ krepšininkai 56:81 (10:23, 17:24, 12:14, 17:20) nepasipriešino Klaipėdos „Neptūno“ ekipai.

„Neptūnas“ Kėdainių krepšininkams pasirodė per kietas riešutas.

Nors rungtynes dvitaškiu pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau tada jau „Neptūnas“ įsijungė savo puolimo mašiną ir nutolo (10:23). Antrajame ketvirtyje kėdainiečiai šiek tiek stabilizavo padėtį, tačiau uostamiesčio krepšininkai susikrovė dar didesnę persvarą (27:47).

Pirmojoje rungtynių dalyje „Nevėžio“ aukštaūgis Mindaugas Kupšas buvo vienas iš tų krepšininkų, kurie tempė komandą į priekį. M. Kupšas per 20 minučių surinko 8 taškus bei atkovojo 6 atšokusius kamuolius, taip būdamas arti savo statistinių rodiklių (12,3 tšk., 5,9 atk. kam.). Tiesa, vidurio puolėjas padarė net 4 klaidas.

Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai nebeleido stipriai tolti „Neptūnui“, ketvirtis pralaimėtas 2 taškais (12:14). Visgi, ketvirtajame kėlinyje klaipėdiečiai dar labiau nutolo ir šventė lengvą pergalę – 56:81

„Nevėžio“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Tayloras Kingas, pelnęs 18 taškų, M. Kupšas (9 atk. kam.) uždirbo 10, Grantas Johnsonas 7 taškus.

„Neptūną“ į pergalę vedė 15 taškų pelnęs Donatas Zavackas.

Po rungtynių „Nevėžio“ treneris Ramūnas Cvirka sakė, kad jo auklėtiniams šioje dvikovoje pritrūko meistriškumo: „Mes susitikimą pralaimėjome pirmojoje pusėje, kai per du kėlinius padarėme net 11 klaidų. Prastai pataikėme, blogai ir gynėmės. Tiesiog buvome silpnesni.“